ANTYCELLULITOWY KREM Z OLEJKIEM Z PAPRYCZKI CHILI

Zestawy pielęgnacyjne » Model Up na cellulit|Ciało » Walka z cellulitem

30211
30211
Cena:56.00
Dostępność w 24 godziny
Ocena:2.93, Głosów:45

Toksyny zniszczono => Cellulit zwalczono => Zbędne kilogramy stracono

Dzięki roślinnym ekstraktom: papryka chili, kofeina, kwas stearynowy krem skutecznie normalizuje i poprawia przemianę tłuszczową i wodną w komórkach skóry, aktywizuje krwioobieg, odpływ chłonki i metabolizm kmórkowy, przyspiesza rozszczepianie i wyprowadzanie tłuszczów, zapobiega powstawaniu złogów tluszczowych, przyczynia się do zmniejszenia obwodu, usuwa efekt "skórki pomarańczowej", skutecznie tonizuje i wzmacnia skórę, czyniąc ją gładką i sprężystą.   Zalecana dla każdego rodzaju skóry dla osób od 16 roku życia, do stref skóry narażonych na cellulit.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanosimy na problemowe sfery ciała, delikatnymi kolistami ruchami wcieramy do całkowitego wchłonięcia. Zalecany do użycia po gorących zabiegach wodnych. Po naniesieniu kremu robimy masaż stref problemowych - przyspieszy to procesy wymienne w skórze i wyprowadzenie złogów i toksyn. W celu wzmocnienia działania kremu antycellulitowego należy owinąć strefy problemowe folią osmotyczną. Owijanie działa na zasadzie kompresu, znacznie wzmacniając oddziaływanie środków kosmetycznych, umożliwiając uzyskanie wysokiej efektywności ich użycia przez krótszy czas. Czas oddziaływania jest okreslany indywidualnie, lecz nie powinien przekraczać 40 minut.
W celu dodatkowego oddziaływania zalecane jest wykorzystanie "Maseczki na brzuch z ekstraktem z papryczek chili" (kod:30212). Niedopuszczalne jest stosowanie kremu na okolice z pękniętymi naczynkami, przy żylakach.

Opakowanie:100g Kod:30211
 
Środki antycellulitowe z papryką chili nie ograniczają się do usunięcia nadmiaru złogów tłuszczowych, ponieważ stworzone są specjalnie do walki z cellulitem. Pomagają zmniejszyć rozstępy, które często związane są z wahaniami wagi, prócz tego zmiękczają i wygładzają skórę.

Nakręć swój własny film przygodowy ze Spa technology "Papryka chili"
Tytuł:
-Nic zbędnego...
Reżyseria:
-Właśnie Ty !!!
Ujęcia pierwsze:
-Dzięki składnikom aktywnym w "Soli antycellulitowej z olejkiem z papryczek chili" następuje zwalczanie zbędnych centymetrów i wyrównanie struktury po 2 dniach.
Ujęcia drugie:
-Dzięki składnikom aktywnym w "Kremie antycellulitowym z olejkiem z papryczek chili" następuje zanik "pomarańczowej skórki" po 10 dniach.
Ujęcia trzecie:
-Dzięki składnikom aktywnym w "Maseczce na brzuch z ekstraktem z papryczek chili" następuje poprawa krążenia krwi i usuwanie toksyn po 14 dniach..
Koniec filmu:
-Żegnaj "pomarańczowa skórko" i zbędne centymetry!!!

stat4u