Losowy produkt
Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj:6Wszystkich:179947

ROZGRZEWAJĄCA KĄPIEL DO STÓP Z LINII TALASSO

Ciało » Pielęgnacja stóp

42302
42302
Cena:24.00
Dostępność w 24 godziny
Ocena:3.00, Głosów:20

Przeziębieniu, grypie, "zimnym stopom", pękaniu i łuszczeniu skóry stóp, poceniu stóp, grzybicy mówimy STOP !!!
Kombinacja ekstraktów selernicy, olejków kwiatowych i olejku z papryki, cynamonu, jojoba, kamfory, pieprzu Cayenne, protein jedwabiu, kompleksu mikroelementów podnosi odporność, normalizuje pracę całego organizmu poprzez oddziaływanie na aktywne biologiczne punkty stóp, niweluje stany zapalne, reguluje krążenie krwi, zapobiega pękaniu i łuszczeniu skóry stóp, ma przedłużony efekt rozgrzewający dzięki czemu zabezpiecza stopy przed przechłodzeniem.
Jedno opakowanie zawiera:
1.środek do kąpieli zasadniczej (rozpuścić sól w ciepłej wodzie, brać kąpiel maksimum 20 minut)
2.środek dezynfekujący dla nóg (trzymać nogi w roztworze przez następne 15-20 minut)
3.rozgrzewający żel do masażu (wcierać w skórę delikatnym ruchem masującym)
Stosować dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.
Opakowanie:90g Kod:42302

Zgodnie z teorią tradycyjnej medycyny chińskiej na stopie człowieka znajdują się strefy refleksowe wszystkich jego narządów (ponad 60). W ten sposób stopa zbiera w sobie informacje zarówno o ogólnym stanie zdrowia człowieka, jak i o każdym z jego narządów z osobna. Wpływając na strefy refleksowe stopy, można pozytywnie wpływać na stan zdrowia człowieka, koordynować pracę narządów wewnętrznych.
Lekarze tradycyjnej medycyny chińskiej uważają, że branie gorących kąpieli dla nóg przed snem jest najłatwiejszą i najbardziej skuteczną metodą utrzymania dobrego zdrowia. Regularne stosowanie kąpieli z późniejszym rozcieraniem i ugniataniem stóp daje niesamowite rezultaty. Wykorzystując schemat rozmieszczenia punktów bioaktywnych na stopach, można w sposób ukierunkowany wpływać na narządy i części ciała. Masaż stóp poprawia funkcjonowanie zakończeń nerwowych, systemu limfatycznego i krwionośnego.

U podstawy każdej kąpieli z linią "Talasso" leżą najbardziej skuteczne starożytne receptury z których każdy może skorzystać. Jeśli po długim i męczącym dniu pracy pragniesz odczuć poprawę kondycji fizycznej i duchowej oraz dostarczyć samemu sobie przyjemność, to weź kąpiel z użyciem linii "Talasso".
Kąpiele do nóg linii "Talasso" to lekkość-świeżość-cud

 

stat4u