Wygładzający żel-krem do konturu oczu

Zestawy pielęgnacyjne » Collagen Marine +35|Twarz » Pielęgnacja oczu

Cena:127.00
Dostępność w 24 godziny
Ocena:0, Głosów:0

Luksusowa pielęgnacja skóry dojrzałej
Zawiera kolagen morski i ekstrakt z alg, które zagęszczają strukturę skóry, podnoszą poziom jej elastyczności, działają liftingująco, zmniejszają obrzęki pod oczami. Odżywiają komórki skóry, usprawniają procesy metaboliczne w tkankach. Kolagen morski swoją strukturą najbardziej zbliżony jest do kolagenu ludzkiego, dlatego skóra przyswaja go maksymalnie skutecznie.

Źródłem morskiego kolagenu dla produktów Marine Collagen służą proteiny ze skóry głębokowodnego dorsza i bisiora tworzące cienkie, ale bardzo mocne białkowe nici, którymi przyczepia się do kamieni, piasku i innych przedmiotów pod wodą. Z takich nici w dawnych czasach robiono luksusową tkaninę pod nazwą „morski jedwab”– była na tyle delikatna i lekka, że para rękawiczek, wykonanych z niej mieściła się w malutkiej skorupce orzecha włoskiego.
Produkty linii Marine Collagen zaleca się stosować od 35 roku życia.

ZASTOSOWANIE:
Nałóż lekkimi poklepującymi ruchami na skórę wokół oczu.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- alga morska - spirulina hawajska zawiera polisacharydy, wykazujące właściwości związane z utrzymaniem wilgotności, czyni skórę delikatną i jedwabistą, zwiększa napięcie i elastyczność, zawiera dużą ilość pożytecznych składników.
- kolagen - białko strukturalne skóry. Dzięki dobrej możliwości wiązania wody jest wykorzystywany jako nawilżacz, zabezpieczający przed utratą wilgoci. Na powierzchni skóry kolagen działa liftingująco, sprzyja wygładzaniu zmarszczek, sprawia, że skóra staje się bardziej miękka i gładsza.
- bisior - zmiękcza, podciąga skórę, zmniejsza głębokość zmarszczek.
- alantoina ma działanie regenerujące, zmiękcza i koi skórę, chroni ją przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.
- hydrolizat bialek dorsza zmiękcza skórę podwyższając jej elastyczność i wygładzając zmarszczki, przywraca elastyczność.
- ekstrakt z liści wąkroty azjatyckiej spowania procesy starzenia, zwiększa elastyczność skóry i wygładza drobne zmarszczki
- ekstrakt z aksamiki wygładza i uelastycznia skórę
- olejek jojoba to czysty olej produkowany z owoców krzewiastej rośliny jojoby lub simondsji chińskiej. Działa nawilżająco, przeciwsłonecznie i gojąco.
- witamina A to witamina bez której skóra nie może się obejść. Stymuluje procesy regeneracji, posiada potężne właściwości antyoksydacyjne.
- kwas hialuronowy naturalny środek żelujący sprzyjający utrzymaniu równowagi wodnej w skórze. Wykazuje aktywność regenerującą, przeciwwirusową, bakteriobójczą i gojącą, w połączeniu z innymi biologicznie aktywnymi komponentami działa w synergizmie, wzmaga ich aktywność. Nie jest toksyczny. Aktywnie stosuje się w środkach kosmetycznych zapobiegających wczesnemu starzeniu.

Kod: 13503 Pojemnosc: 15g

stat4u