MASECZKA ODMŁADZAJĄCA DO TWARZY I SZYI "KOENZYM Q-10"

Twarz » Maseczki

52903
52903
Cena:13.00
Dostępność w 24 godziny
Ocena:3.12, Głosów:34

Maseczka z typu "Pro Comfort" - Wieczna młodość

Zestaw koenzym Q10, wodorosty, kolagen hydrolizowany sprzyjają redukcji zmarszczek i wypłycają już istniejące, poprawiają sprężystość i elastyczność skóry, wyrównują mikrostrukturę, usuwają podrażnienia i zaczerwienienia.

Zastosowanie:
Maseczkę nakładamy na oczyszczoną skórę twarzy na 15-20 minut, następnie zdejmujemy i spłukujemy twarz wodą. Zalecana do każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.

Maseczki typu "Pro Comfort" stworzone dla prawdziwych koneserów relaksujących zabiegów. Ich wyjątkowo naturalny skład daje niepowtarzalne uczucie apsolutnego komfortu. To nie są zwykłe maseczki, to odpoczynek i bezgraniczna radość z uzyskanego beauty-efektu. Spędź 15 minut w poczuciu błogiego komfortu a Twoja skóra będzie świeża niczym poranna rosa, delikatna niczym płatki róż, młoda i lśniąca... - a to wszystko w 15 minut!

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- koenzym Q10 to jeden z najsilniejszych antyoksydantów. Dzięki niemu komórki dostają energiędo ciągłego odnawiania się. Zmniejsza ilość delikatnych zmarszczek i niedoskonałości skórnych, zmniejsza widoczność głębokich zmarszczek, sprawia, że skóra staje się gładsza i bardziej napięta.
- hydrolizat kolagenu stymuluje powstawanie włókien kolagenu skóry właściwej, sprawia, że skóra staje się gęstsza, elastyczniejsza, bardziej sprężysta, tworząc na niej specjalną warstwę chroniącą przed wysychaniem.

Opakowanie:1szt.  Kod:52903

stat4u