Losowy produkt
Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj:6Wszystkich:245344

Express-peeling do twarzy

Zestawy pielęgnacyjne » Zhenfei Perfect +35|Twarz » Peelingi do twarzy

12801
12801
Cena:51.00
Dostępność w 24 godziny
Ocena:0, Głosów:0


Ekstra oczyszczenie!
Składniki aktywne zapewniają idealne oczyszczenie, zmiękczają i rozjaśniają skórę, wygładzając jej powierzchnię. Stymulują odnowę komórkową, zmniejszają ilość drobnych mimicznych zmarszczek i przebarwień. Zaleca się stosowanie od 35 roku życia.

ZASTOSOWANIE:
Nałóż niewielką ilość peelingu na oczyszczoną skórę twarzy, unikając okolic oczu. Masuj przez 1-2 minuty i dokładnie umyj niewielką ilością wody. Nie zaleca się stosowanie peelingu przed opalaniem.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- alga morska - spirulina hawajska zawiera polisacharydy, wykazujące właściwości związane z utrzymaniem wilgotności, czyni skórę delikatną i jedwabistą, zwiększa napięcie i elastyczność, zawiera dużą ilość pożytecznych składników.
- kwas hialuronowy naturalny środek żelujący sprzyjający utrzymaniu równowagi wodnej w skórze. Wykazuje aktywność regenerującą, przeciwwirusową, bakteriobójczą i gojącą, w połączeniu z innymi biologicznie aktywnymi komponentami działa w synergizmie, wzmaga ich aktywność Nie jest toksyczny. Aktywnie stosuje się w środkach kosmetycznych zapobiegających wczesnemu starzeniu.

Kod: 12801 Pojemność: 90g

stat4u