Kule turmalinowe do prania

Dla domu

144301
144301
Cena:178.00
dostępny 24 godziny
Ocena:3.72, Głosów:83

Dla wielu z nas kryterium jakości prania stanowi wizualna czystość tkanin. Nie mniej jednak w większości przypadków zastosowanie proszku do prania to nic innego jak zastąpienie zwykłego zabrudzenia chemicznym zabrudzeniem. Substancje syntetyczne, anionoweSPC (Substancje Powierzchniowo Czynne) i fosforany - pozostają we włóknach tkanin niszcząc warstwę ochronną naszej skóry.

Jednak pranie może być bezpieczne! Zapewniają to ekosfery firmy tianDe (kule turmalinowe). W zamian prania chemicznego firma tianDe proponuje pranie fizyczne, oparte na fizycznych właściwościach komponentów wchodzących w skład ekosfer. W skład ekosfery nie wchodzą anionoweSPC, fosforany i inne substancje syntetyczne. W 100% składają się z naturalnych składników - granulek turmalinowych, zeolitów i metali ziem rzadkich.
 
Tajemnica rewolucyjnej technologii prania:
Podstawowym składnikiem w procesie prania jest woda. By usunąć brudne plamy, należy wzmocnić jej właściwości rozpuszczenia substancji za pomocą zmniejszenia jej napięcia powierzchniowego. W proszkach do prania dzieje się to za sprawą aninowychSPC. Natomiast ekosfery osiągają ten rezultat oddziałując na wodę za pomocą stabilnych zmiennych pól elektromagnetycznych. W skład zielonej ekosfery wchodzą kulki turmalinowe. W trakcie ruchu turmalinu w wodzie tworzą się elektryczne mikrostrumienie, które zmniejszają siłę napięcia między molekułami wody, zwiększając ich właściwości rozpuszczające. Metale ziem rzadkich poprawiają jakość prania, zwiększając przewodzenie prądu w wodzie. Zeolity zaś zmiękczają ją poprzez usunięcie nadmiaru soli. W skład niebieskiej ekosfery wchodzi srebro posiadające działanie antybakteryjne.
 
Ekosfery powstały specjalne z myślą o praniu tkanin kolorowych: przy praniu z wykorzystaniem ekosfer ani włókna, ani barwniki tkanin nie ulegają zniszczeniu. Oprócz tego rzeczom, które niejednokrotnie zostały wyprane w proszkach do prania, przywracają świeżość kolorów poprzez rozpuszczenie warstwy solnej na powierzchni tkaniny. Dzięki temu rzeczy są bardziej miękkie i elastyczne, i nie zachodzi potrzeba użycia płynu do płukania. Ekosfery nie są przeznaczone do wybielania i usuwania plam różnego pochodzenia. Podczas prania białych rzeczy kule nie gwarantują efektu bieli.
 
Zasady stosowania ekosfer:
1. Pranie należy umieścić w bębnie pralki wraz z ekosferami (kulami) do prania. Należy prać przy maksymalnym obciążeniu i minimalnej prędkości wirowania - w przeciwnym razie kule będą uderzać o bęben, a ich korpus może pęknąć.
2. Temperatura wody w procesie prania nie powinna być wyższa niż 60°C - zbyt gorąca woda może odkształcić kauczuk termoplastyczny.
3. Należy wybrać program prania odpowiedni do Twojego typu odzieży (na przykład do syntetyków, tkanin bawełnianych, ubranek dziecięcych, itp.) Nie zaleca się stosowania ekosfery do prania wyrobów z wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.
4. Najlepszy rezultat osiąga się przy wcześniejszym namaczaniu i stosowaniu programów prania ze zwiększoną ilością wody. Turmalin wchodzi w reakcję z wodą i dlatego im jest więcej wody, tym większa jest wydajność prania kulami!
5 Podczas prania bardzo zabrudzonych rzeczy można dodać detergent - do 1/5 dawki zalecanej przez producenta, albo łyżeczkę koncentratu I nawet w tym przypadku, pięciokrotnie zmniejszycie szkodliwe odziaływanie chemii gospodarczej na zdrowie i środowisko.
6. Ekosfery (kule do prania) należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Regularnie (1 raz w miesiącu), umieścić je na słońcu do wyschnięcia.

Ekosfery tianDe to wydajność, to ekonomia, to ekologia

 

stat4u