Losowy produkt
Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj:27Wszystkich:233690

Oczyszczający lotion do twarzy

Zestawy pielęgnacyjne » FUCOIDAN z algami

Cena:61.00
24 godziny
Ocena:3.00, Głosów:39

Zyskaj idealną czystość! Poczuj na sobie siłę fukoidyny!

Za pomocą tego kosmetyku nie tylko skutecznie oczyścisz skórę, ale też zwiększysz skuteczność kremów o 20-30% przy zabiegach dalszej pielęgnacji.
Usunąć pozostałości makijażu? Uwolnić skórę od zanieczyszczeń i obumarłych komórek? Nie ma problemu - z oczyszczającym lotionem Fucoidan łatwo osiągniesz idealnie czystą i świeżą skórę!
Kosmetyk nie zawiera alkoholu, a to oznacza, że oddziałuje na skórę maksymalnie delikatnie. Dzięki fukozie i innym skutecznym składnikom w butelce lotionu harmonijnie łączą się dokładne oczyszczanie, intensywne nawilżenie i działanie anti-age.

ZASTOSOWANIE:
Nanieś lotion za pomocą wacika na twarz i szyję rano i wieczorem. Na waciku nim nasączonym pozostanie makijaż, którego nie udało się usunąć za pomocą mleczka, a skóra stanie się idealnie czysta i nawilżona

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- fukoza – w połączeniu z innymi aktywnymi składnikami lotionu z serii Fucoidan - skutecznie odmładza, nawilża i odżywia skórę.
- kwas hialuronowy - pomaga skórze pozostać możliwie długo elastyczną i sprężystą, hamuje powstawanie zmarszczek, idealnie nawilża.
- witamina B5 - chroni skórę przed jej przedwczesnym starzeniem się. Sprzyja podziałom komórek, przyspiesza procesy wymiany oraz niweluje zaczerwienienia i skutecznie łagodzi skórę.
- wyciąg z oczaru - ma silne działanie przeciwzapalne. Zauważalnie zwęża pory, poprawia kolor skóry i odświeża ją. Orzech wiedźmy, jak bywa inaczej nazywany oczar, jest bogaty w garbniki, glukozę, flawonoidy i taniny, dzięki którym zyskuje właściwości przeciwbakteryjne i wiążące.

Kod: 15602 Pojemność: 100 ml

stat4u