Losowy produkt
volupta_zpsbk4bl7fq.png

VOLUPTA+ DLA KOBIET

Cena:42.60
Wizyt:
Dzisiaj:4Wszystkich:196709

Lipolityczny żel antycellulitowy

Zestawy pielęgnacyjne » Model Up na cellulit|Ciało » Walka z cellulitem

Cena:46.50
24 godziny
Ocena:2.90, Głosów:21

 

"Zimna broń" w walce z "pomarańczową skórką"!

Lipolityczny żel antycellulitowy znacznie zmniejsza widoczność "pomarańczowej skórki" w strefach problematycznych, sprzyja szybkiemu rozszczepianiu się komórek tkanki tłuszczowej, wyrównuje strukturę, zwiększając elastyczność i napięcie skóry.

ZASTOSOWANIE:
Nakładać 1-2 razy dziennie na strefy problematyczne ciała i masować do pełnego wchłonięcia. Nie wymaga spłukiwania. Może być używany do zabiegów owijania ciała „na zimno“ ponieważ daje efekt krioterapii.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- wyciąg z nasion guarany to żródło silnych naturalnych spalaczy tłuszczów: kofeiny, teobrominy, teolifiny. Ma działanie drenujące, działa rozkurczowo, poprawia krążenie, przyspiesza wymianę substancji oraz usuwanie nadmiaru tłuszczu z komórek i wody z tkanek. To jeden z najbardziej skutecznych spalaczy tłuszczu we współczesnej kosmetologii.
- wyciąg z kawy kongijskiej - zawartość kofeiny w kawie kongijskiej jest dwukrotnie większa niż w kawie arabskiej. Ziarna kawy zawierają jeszcze jeden bardzo ważny dla sylwetki składnik: ester kwasu kawowego (kwas chlorogenowy), który sprzyja spalaniu tłuszczu.
- wyciąg z korzeni koli - silna naturalna substancja dodająca energii, zawiera trzy razy więcej kofeiny niż ziarna kawy. Ma działanie tonizujące, zwiększa procesy wymiany w komórkach.
- wyciąg z zielonej herbaty - źródło kofeiny i składników przeciwutleniających: katechiny i polfenoli zwiększających wymianę ciepła w komórkach. Pomaga szybciej przekształcić i spalić komórk tłuszczowe. Zielona herbata pod względem działania przeciwutleniającego jest liderem i przegoniła witaminę C i tokoferol.
- siarka organiczna to niezastąpiony „puzzel“ w strukturze kolagenu. Pomaga zapobiec obwisłej skórze, regenerując strukturę w łańcuchu kolagenowym zarówno w skórze, jak i w podskórnej tkance tłuszczowej. Ponadto, jest to substancja przewodząca, która zwiększa działanie innych aktywnych składników żelu lipolitycznego.
 - olejki pomarańczy i cytryny dzięki zawartości aktywnych kwasów, zwiększają wymianę substancji, usuwają złogi, toksyny oraz zbędną wodę z komórek i skóry. Podczas gdy same olejki zwiększają tonus skóry, ich zapach to tonus dla całego organizmu. Aromaterapia pomaga poprawić nastrój i stan emocjonalny, likwiduje zmęczenie i stres.
- mentol pełni rolę „składnika chłodzącego“. Oddziałując na znajdujące się w skórze receptory zimna, powoduje najpierw skurcz naczyń, a następnie ich rozszerzanie, w wyniku czego poprawia się krążenie, przyspieszają procesy przemiany materii, następuje silny przepływ endorfin (hormonów szczęścia i dobrego nastroju).

Kod: 30256 Pojemność: 150g

stat4u