Stymulujący krem udoskonalający uda

Ciało » Walka z cellulitem|Zestawy pielęgnacyjne » Model Up na cellulit

Cena:43.00
24 godziny
Ocena:2.96, Głosów:27

Bryczesy już nie są modne! Piękne sprężyste uda i idealne kształty są trendy!
Z kremem stymulującym od TianDe będziesz usatysfakcjonowana wyglądem swoich ud i stanem skóry. Kosmetyk ten, dzięki składnikom aktywnym ma silne działanie rozgrzewające, jego działanie na ciało jest podobne do termoaktywnego mikromasażu, który jest po prostu niezbędny dla ud i pośladków z problemami.
Pamiętaj, wygląd pośladków i ud w wielu aspektach zależy od stanu skóry. Jeśli skóra jest napięta i ma prawidłowy poziom nawilżenia, to wzgórki na jej powierzchni są znacznie mniej widoczne. Jednak wystarczy, że skóra utraci swoją sprężystość i elastyczność, a „pomarańczowa skórka“ ukazuje się w pełnej krasie. Dlatego jednym z naszych najważniejszych zadań jest doprowadzenie skóry do porządku. Z tym zadaniem znakomicie poradzi sobie naturalny roślinny skład stymulującego kremu udoskonalającego uda od TianDe. Działając w ściśle określonym kierunku składniki aktywne z każdym dniem sprawiają, że Twoja skóra staje się piękna, a figura - idealna.

ZASTOSOWANIE:
Nałóż krem stymulujący na uda i pośladki i poczekaj, aż się wchłonie. Aby wzmocnić efekt po nałożeniu kremu owiń uda folią spożywczą, nałóż obcisłe legginsy sportowe i zacznij ćwiczyć.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- keton malinowy ma unikalne właściwości stymulujące rozszczepianie komórek tłuszcczowych, może przyspieszyć procesy wymiany (metaboliczne) w organizmie i równocześnie zwalczać już nagromadzone złogi tłuszczu
- kofeina aktywuje przemianę materii w skórze eliminując zjawiska zastoinowe, usuwa nadmiar wody z tkanek.
- laminaria japonica zawiera dużą ilość jodu, wysokocząsteczkowe polisacharydy, kwas alginowy, witaminy: B1, B2, B12, A, C, D, E oraz wysokie stężenie mninerałów. Normalizuje wymianę substancji w tkankach, stymuluje produkcję kolagenu, napina i nawilża skórę poprawiając jej tonus, sprężystość i elastyczność.

Kod: 35412 Pojemnoąść: 120g

stat4u