Losowy produkt
Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj:27Wszystkich:233690

Maska do twarzy typu beauty „Terapia winem“

Twarz » Maseczki

Cena:10.00
24 godziny
Ocena:3.04, Głosów:28

Ekspresowa reanimacja dla skóry dojrzałej
Wino to jeden z najstarszych napojów, który pojawiał się nie tylko na uroczystościach, ale gościł też na stolikach w łazience. Piękne kobiety wiedziały, że odurzający napój jest dobry zarówno dla poprawy smaku, jak i zachowania urody.
Poczuj się jak prawdziwa bogini, rozpieść swoją skórę cennymi składnikami z czerwonego wina. Maseczka upiększająca do twarzy „Winoterapia“ zawiera resweratrol - substancję, która została odkryta przez uczonych w skórce czerwonych winogron. W połączeniu z innymi aktywnymi składnikami maseczki stymuluje on syntezę kolagenu, zmniejsza uszkodzenia komórek w wyniku działania wolnych rodników oraz zwiększa sprężystość skóry. Z maseczką upiększającą do ekspresowej reanimacji skóry Skin Triumph każde Twoje wyjście będzie triumfalne!

ZASTOSOWANIE:
Nakładaj maseczkę stroną z tkaniny na oczyszczoną skórę twarzy w kierunku od góry do dołu, stopniowo oddzielając warstwę perłowej folii. Usuń maskę po 15-20 minutach, spłucz twarz wodą lub delikatnie masuj, aż produkt całkowicie się wchłonie.

Kod: 54103 Ilość: 1szt.

stat4u