Losowy produkt
Wizyt:
Dzisiaj:0Wszystkich:187875

Rękawiczki żelowe „Hydrobalance“

Akcesoria

Cena:62.00
24 godziny
Ocena:2.94, Głosów:32

Pielęgnacja Spa dla Twoich rąk
Rękawiczki żelowe na bazie naturalnego kauczuku przywrócą skórze dłoni miękkość i elastyczność, zapewnią długotrwałe nawilżenie i intensywne odżywienie. Synergia aktywnych składników roślinnego pochodzenia (olejków jojoby, lawendy i witaminy E) działają na mechanizmy nawilżenia, ochrony i odżywienia skóry. Odbudowują skórę dłoni po negatywnym działaniu czynników zewnętrznych, niwelują łuszczenie się, zmiękczają, dbają o skórki.

ZASTOSOWANIE:
Stosuj rękawiczki po 20-45 minut, nie rzadziej niż 3 razy w tygodniu. Można używać do 40 zastosowań.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- naturalny kauczuk pozyskany z soku geweji brazylijskiej. Dzięki mikroporom nie zatrzymuje potu i innych skórnych wydzielin tworząc tym samym idealny klimat dla skóry.
- oliwa z oliwek zawiera pokrewne skórze kwasy tłuszczowe, które doskonale się wchłaniają. Po nałożeniu na skórę oliwa z oliwek podwyższa napięcie skóry, wygładza drobne zmarszczki.
- olejek jojoba to czysty olej produkowany z owoców krzewiastej rośliny jojoby lub simondsji chińskiej. Działa nawilżająco, przeciwsłonecznie i gojąco.
- witamina E odżywia skórę, regeneruje, spowalnia procesy jej starzenia się, neutralizując wolne rodniki.
- olejek eteryczny z lawendy odżywia, doskonale tonizuje skórę, przywraca jej sprężystość i elastyczność, sprawia, że skóra staje się piękniejsza.

Kod: 40114 Ilość: 1para
 

stat4u