Korygujący podkład tonujący

Cena:149.00
24godziny
Ocena:3.00, Głosów:26
Korygujący podkład tonujący DD typu cushion. DD to skrót, który można rozszyfrować jako Dynamic Do-All lub „dynamiczny krem, który robi wszystko“. Nazwa brzmi bardzo obiecująco, też tak uważacie?
 
Korygujący krem DD Cushion to jedna z nowości w dziedzinie urody ostatnich lat. W tym stylowym pudełeczku znajdują się wszystkie cechy pięknej skóry: idealny odcień, nawilżenie, pielęgnacja, odmłodzenie, maskowanie i ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym. Zakochasz się w tym kosmetyku od pierwszego użycia!
 
Korygujący krem DD Cushion od TianDe łączy w sobie: 
- bardzo łatwe nakładanie
- 100% maskowanie niedoskonałości ( przebarwienia, rozszerzone naczynka..) i drobnych zmarszczek 
- idealnie zlewa się z kolorem skóry 
 
SKŁAD:
*Witamina E jest silnym przeciwutleniaczem, który skutecznie zwalcza wolne rodniki i zapobiega przedwczesnemu starzeniu. Kosmetolodzy nazywają to tylko "witaminą młodości" - więc jest ona dobra w walce ze zmianami skórnymi związanymi z wiekiem!
*Betaina jest jednym z najprostszych aminokwasów, pochodnej glicyny, która znajduje się w soku niektórych roślin. Jest przede wszystkim ceniony za właściwości nawilżające - betaina zatrzymuje cząsteczki wody w komórkach i nie pozwala im przenikać przez błony komórkowe. Ponadto ma właściwości zmiękczające.
*Hialuronian sodu jest to pochodna kwasu hialuronowego-polisacharydu występującego w ludzkim ciele. Ma niezrównane właściwości nawilżające. Wyraźnie zwiększa turgor skóry, czyniąc ją bardziej gładką i elastyczną. Pomaga wygładzić drobne zmarszczki.
*Filtr UV. Skład produktu obejmuje dwutlenek tytanu, którego cząsteczki mineralne matują skórę i odbijają promienie ultrafioletowe, chroniąc komórki (kolagen i elastynę) przed uszkodzeniem
 
W tym niewielkim pudełeczku znajduje się absolutnie wszystko, co potrzebne „tu i teraz” (sam kosmetyk, gąbka i lusterko), korygujący  krem DD Cushion będzie Twoją niezastąpioną magiczną różdżką. Teraz zawsze będziesz pewna, że Twój makijaż jest perfekcyjny.
 
ZASTOSOWANIE:
Weź gąbkę i lekko naciśnij na krem korygujący - uzyskasz taką ilość kosmetyku, która jest potrzebna do stworzenia idealnej skóry! Nałóż na oczyszczoną i zwilżoną twarz.
 
Pojemność:15g Kod:80909
stat4u