Hydrożelowe płatki do powiek „Peptydowy miks"

Twarz » Pielęgnacja oczu|Twarz » Zmarszczki

Cena:18.00
24 godziny
Ocena:0, Głosów:0

 

Świeże spojrzenie. Nanotechnologia na straży piękna!

Podążasz za trendami mody w sferze urody? Hydrożelowe płatki do powiek „Peptydowy miks" to jest to, czego Ci trzeba! Płatki zawierają składniki najnowszej generacji - peptydy, które nie działają na skutek problemu (zmarszczki), a na jego przyczynę.
W organizmie peptydy są „nośnikami informacji" - przenoszą informację biologiczną z jednej komórki do innej po to, aby w organizmie wszystko funkcjonowało prawidłowo. Mówiąc krótko,
peptydy zmuszają komórki skóry do wykonywania swoich funkcji na 100% jak w czasach młodości. W rezultacie zmarszczki zostają wygładzone, a Ty widzisz lśniącą skórę.

Hydrożelowe płatki do powiek „Peptydowy miks":
- zmniejszają, łagodnie korygują zmarszczki mimiczne
- wzmacniają strukturę skóry, poprawiają jej elastyczność i sprężystość
- idealne do pielęgnacji skóry o mniejszej sprężystości spowodowanej wiekiem i uszkodzonej przez słońce

ZASTOSOWANIE:
Płatki nałożyć na oczyszczoną skórę pod oczami. Usunąć po upływie 15-20 minut. Należy użyć płatków od razu po otwarciu opakowania.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- alantolina ma działanie regeneracyjne, zmiękcza i koi skórę, chroni ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
- kolagen - jego wyciąg uzupełnia deficyt białka w skórze, poprawiając jej "szkielet" i napięcie. Skóra staje się się sprężysta i elastyczna.
- aminokwasy białkakukurydzianego to metionina, lizyna i treonina. Metionina przyspiesza regeneracje skóry, bierze udział w tworzeniu kolagenu i elastyny. Lizyna jest materiałem budulcowym kolagenu, treonina zaś poprawia stan skóry i nadaje jej miękkość.

Ciesz się sprężystą i elastyczną skórą bez widocznych oznak starzenia!

Kod: 50114 Ilość: 2szt.

stat4u