Hydrożelowe płatki do powiek „Algi organiczne"

Twarz » Pielęgnacja oczu|Twarz » Zmarszczki

Cena:18.00
24 godziny
Ocena:0, Głosów:0

 

Świeże spojrzenie. Skuteczna pielęgnacja z morskich głębin!

Według statystyki prawie 80% kobiet po 25 roku życia nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu w pierwszych godzinach po przebudzeniu! Główną przyczyną niezadowolenia są worki i obrzęki
pod oczami, które postarzają i sprawiają, że wyglądamy na zmęczone.
Chcesz, aby ranek rozpoczynał się od pięknego wyglądu i znakomitego samopoczucia? Wypróbuj hydrożelowe płatki do powiek „Algi organiczne“. Płatki pomogą Ci napiąć delikatną skórę powiek
i sprawią, że będzie bardziej sprężysta. Dzięki składnikom aktywnym płatki w kilka minut odmienią Twoje spojrzenie.

To kosmetyk o natychmiastowym działaniu, który działa jednocześnie w kilku kierunkach:
- zmniejsza obrzęki i opuchliznę pod oczami oraz szybko przywraca skórze świeży wygląd
- nawilża, napina skórę, poprawia kontur dolnych powiek
- likwiduje ślady zmęczenia, ożywia suchą i cienką skórę powiek
- sprzyja wygładzeniu zmarszczek mimicznych

Za każdym razem, kiedy się uśmiechasz, od kącików oczu rozchodzi się cienka siateczka zmarszczek? Płatki hydrożelowe sprawią, że będzie mniej widoczna.

ZASTOSOWANIE:
Płatki nałożyć na oczyszczoną skórę pod oczami. Usunąć po upływie 15-20 minut. Należy użyć płatków od razu po otwarciu opakowania.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- alantolina ma działanie regeneracyjne, zmiękcza i koi skórę, chroni ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
- kolagen - jego wyciąg uzupełnia deficyt białka w skórze, poprawiając jej "szkielet" i napięcie. Skóra staje się się sprężysta i elastyczna.
- brunatnica mozuku to źródło fukoidyny, która ma silne działanie odmładzające na skórę. Sprzyja regeneracji komórek skóry i aktywuje jej naturalną zdolność do odbudowy.
- aminokwasy białkakukurydzianego to metionina, lizyna i treonina. Metionina przyspiesza regeneracje skóry, bierze udział w tworzeniu kolagenu i elastyny. Lizyna jest materiałem budulcowym kolagenu, treonina zaś poprawia stan skóry i nadaje jej miękkość.
- chrząstnica kędzierzawa - algi te są również nazywane czerwonym mchem. Wśród specjalistów kosmetologii chrząstnica zdobyła miano roślinnego "silikonu", szczelnie przylega do powierzchni skóry i skutecznie chroni ją przed odwodnieniem i oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Kod: 50115 Ilość: 2szt.

stat4u