Wkładki Nefrytowa świeżość na noc Super

Higiena » Wkładki i podpaski "Nefrytowa Świeżość"

Cena:34.70
24 godziny
Ocena:3.00, Głosów:5


Kobiece zdrowie. Komfortowy sen nawet podczas szczególnych nocy

Noc to czas regeneracji sił, a zbytnie napięcie jest tu zupełnie zbędne. W szczególne dni spokój i wyciszenie są bardzo ważne dla dobrej jakości snu. Damskie wkładki Nefrytowa Świeżość na bazie ziół na noc, Super zadbają o Twój spokojny sen! Chronią Ciebie i Twoje zdrowie, a nie tylko bieliznę!
Damskie wkładki Nefrytowa Świeżość na bazie ziół, na noc, Super to nowe pokolenie produktów higienicznych z opatentowanym kompleksem ziołowym, który został opracowany w Instytucie Naukowo-Badawczym w Kantonie.

Zioła wchodzące w skład kompleksu:
- likwidują bakterie i nieprzyjemny zapach;
- likwidują świąd i podrażnienia;
- wspomagają uregulowanie cyklu miesiączkowego;
- dbają o zdrowie kobiety oraz dają uczucie komfortu i świeżości.

Damskie wkładki Nefrytowa świeżość na bazie ziół, na noc, Super:
- 6 warstw ochronnych. Dodaliśmy jeszcze jedną warstwę celulozową, aby zwiększyć wchłanianie, tj. niezawodność;
- warstwa wchłaniająca zawiera o 20% więcej żelu*, a to oznacza, że wchłanianie jest teraz jeszcze szybsze! Ważna kwestia: w nowych wkładkach zastosowaliśmy ten sam środek wchłaniający, co w pieluszkach dla dzieci;
- liczba warstw ochronnych zapobiegających przeciekaniu została podwojona - jest ich teraz 10*.  Możesz być pewna, że wkładka będzie Cię chronić przez całą noc!
- "oddychająca" naturalna warstwa zewnętrzna z większymi perforacjami.

*W porównaniu z wkładkami higienicznymi Nefrytowa Świeżość na krytyczne dni z poprzedniej linii produktów.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczone do stosowania w nocy podczas menstruacji.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- ekstrakt z kamelii posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwmikroustrojowe. Zmiękcza i nawilża skórę, zapobiega pojawianiu się podrażnień skóry.
- liście mięty pieprzowej zawierają dużą ilość olejku eterycznego, garbników, flawonoidów, witamin i minerałów. Mięta poprawia nastrój, zwiększa wydajność pracy, likwiduje stres, niepokój, rozdrażnienie, poprawia jakość snu.
- olejek z goździków ma działanie przeciwzapalne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne, wspomagauregulowanie cyklu menstruacyjnego. Ma odświeżający aromat zaliczany do afrodyzjaków.

Kod: 61913 Ilość: 10szt.

stat4u