Maseczka do twarzy z wyciągiem z jeżowca i alg

Twarz » Maseczki

Cena:31.50
24 godziny
Ocena:3.00, Głosów:5

 

Super lifting!

Maska do twarzy z wyciągiem z listownicy i jeżowca to produkt w 100% naturalny, którego ideę stworzenia podpowiedziała sama natura.
Nowe egzotyczne arcydzieło w asortymencie korporacji - sproszkowany jeżowiec w połączeniu z listownicą - przywróci skórze świeżość i blask młodości, nawilży, odżywi i uruchomi głęboką regenerację skóry. Efekty zobaczysz już po pierwszym użyciu. Skóra będzie wyglądać na napiętą, drobne zmarszczki zostaną wygładzone, a głębsze staną się mniej widoczne, przywróci skórze świeżość i blask młodości, nawilży, odżywi i uruchomi głęboką regenerację skóry.

Jednym z głównych rodzajów działania maski jest działanie liftingujące. Poczujesz efekt liftingu natychmiast po nałożeniu (maska odczuwalnie ściąga skórę). Pamiętaj: zarówno produkt, jak i jego zapach są w 100% naturalne. Niektórym osobom zapach może się wydać zbyt intensywny, ale wystarczy się w niego „wsłuchać“... Poczujesz wyraźny zapach morza z jego bezcennymi darami, które będą działać na Twoją skórę maksymalnie skutecznie.

ZASTOSOWANIE:
2 g suchego proszku rozpuścić w 20 ml ciepłej wody i odstawić na 20 minut. Nałożyć żelową maskę na oczyszczoną skórę. Po upływie 15 minut zmyć ciepłą wodą i za pomocą chusteczki usunąć pozostałości. Zaleca się intensywną 10-dniową kurację. Później maskę stosować 1-2 razy w tygodniu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 3 dni.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- brunatnica laminaria japonica zawiera dużą ilość jodu, wysokocząsteczkowe polisacharydy, kwas alginowy, witaminy B1, B2, B12, A, C, D, E oraz wysokie stężenie minerałów. Normalizuje wymiane substancji w tkankach, stymuluje produkcę kolagenu, napina i nawilża skórę poprawiając jej tonus, sprężystość i elastyczność.
- sproszkowany jeżowiec ma silne działanie odmładzające. Najcenniejszy składnik jeżowca to jego ikra. zawiera ona o 20 razy więcej witaminy A niż korzeń żeń-szenia. Dzięki bogatemu składowi jeżowiec ma niewiarygodnie silne działanie regenerujące. Składnik ten pomaga przywrócić skórze tonus i sprężystość, zmniejsza obrzęki i spowalnia więdnięcie skóry wraz z wiekiem.

Kod: 56003 Waga: 6g

stat4u