Kompleks funkcjonalny „Citrocalcevit“

Suplementy

Cena:105.50
24 godziny
Ocena:3.00, Głosów:14

 

Wsparcie urody od wewnątrz

Piękny uśmiech, lśniące włosy, zadbana skóra i paznokcie, lekkość ruchów to podstawa naszej atrakcyjności i fundament sukcesu!

To właśnie dlatego jedno z głównych miejsc w arsenale piękna i zdrowia każdego współcześnie żyjącego człowieka trzeba oddać witaminom i królowi minerałów - wapniowi. Niedobór tej niezastąpionej substancji odbija się nie tylko na naszym wyglądzie, ale również na stanie fizycznym i psychicznym.

„Citrocalcevit“ to źródło biodostępnego wapnia, który jest znakomicie przyswajany przez organizm i dobroczynnie wpływa na pracę wszystkich ważnych dla życia układów.

Czym jest biodostępny wapń? Jest to taka postać minerału, którą nasz organizm przyswaja maksymalnie skutecznie, a to oznacza, że przynosi największe korzyści. Nowoczesny kompleks witaminowo-mineralny „Citrocalcevit“ zawiera cytrynian wapnia, który jest bardzo dobrze przyswajalny niezależnie od wieku człowieka i kwasowości żołądka.

Suplement diety. Preparat nie jest lekiem.

ZASTOSOWANIE:
Dzieci 7-10 lat - po 2 tabletki 1 raz dziennie, dorośli i dzieci powyżej 10 roku życia - po 4 tabletki podczas posiłku. Przed zastosowaniem zaleca się konsultację z lekarzem. Preparat nie jest lekiem. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. Suplement diety nie zastępuje produktów żywnościowych.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- cytrynian wapnia normuje poziom wapna w organizmie. W medycynie cytrynian wapnia stosuje się przy osteoporozie, krzywicy, niedoczynności przytarczyc. W odróżnieniu od węglanu wapnia, który neutralizuje kwas żołądkowy, cytrynian wapnia nie ma na niego wpływu i dlatego jest bezpieczny. Jest łatwo przyswajalny przez organizm.
- kompleks witamin (witaminy C, A, B3, B1, B2, PP, B12, B6, E, B9, H, pantotenian wapnia) uzupełnia zapotrzebowanie człowieka na najbardziej niezbędne witaminy. Dobroczynnie wpływa na pracę wszystkich układów organizmu.

Kod:113004 60tabletek

stat4u