Kompleks funkcjonalny „Shousin“

Suplementy i przyprawy

Cena:106.10
24 godziny
Ocena:3.25, Głosów:4

 

Dla aktywnej długowieczności!

Shousin to popularny w Chinach bóg długowieczności, jego wizerunek i statuetki zajmują honorowe miejsce w chińskich domach i są jednym z popularnych symboli feng shui. Kompleks funkcjonalny „Shousin“ został stworzony dla Ciebie, jeśli chcesz poczuć rześkość i energię w każdym wieku!

Składniki aktywne kompleksu pomagają chronić organizm przed niszczącym działaniem wolnych rodników, spowolnić procesy starzenia i poprawić jakość życia.

To silny kompleks przeciwutleniający, który pozwoli wydłużyć młodość i odsunąć starość w czasie! „Shousin“ zawiera najsilniejsze przeciwutleniacze - resweratrol i kwercetynę oraz witaminy, antocyjany czarnej jagody i wyjątkowy grzyb - maczużnik chiński, który na Wschodzie od wieków jest uznawany za najcenniejszy ze wszystkich rosnących na ziemi.

Poczuj rześkość i energię wypełniającą organizm!

Suplement diety. Preparat nie jest lekiem.

ZASTOSOWANIE:
Dorośli 1 kapsułka dziennie podczas posiłku. Czas kuracji - 3-4 tygodnie. Przed zastosowaniem zaleca się konsultację z lekarzem. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. Suplement diety nie zastępuje produktów żywnościowych.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- ekstrakt z borówki zmniejsza ilość i głębokość delikatnych zmarszczek, sprawia, że skóra staje się delikatna i gładka.
- koenzym Q10 to jeden z najsilniejszych antyoksydantów. Dzięki niemu komórki dostają energię do ciągłego odnawiania się. Zmniejsza ilość delikatnych zmarszczek i niedoskonałości skórnych, zmniejsza widoczność głębokich zmarszczek, sprawia, że skóra staje się gładsza i bardziej napięta.
- resweratrol to substancja zawarta w skórce ciemnych gatunków winogron. Resweratrol po dostaniu sie do organizmu aktywnie blokuje reakcje wolnych rodników, spowalnia proces starzenia, zapobiega przedwczesnemu więdnięciu skóry, stymuluje wzrost włókien kolagenowych, poprawia pamięć, ostrość widzenia, zwiększa odporność organizmu na stres.
- kwercetyna to silna substancja przeciwutleniająca - król flawonoidów. Sprzyja wzmocnieniu ścianek naczyń krwionośnych i tkanki łącznej, wraz z witaminą C reguluje syntezękolagenu i hamuje jego rozpad. Może również "naprawić" inne substancje przeciwutleniające, które ucierpiały w walce z wolnymi rodnikami.

Kod:113009 30kapsułek

stat4u