Kompleks funkcjonalny „Ostropest plamisty z ryboflawiną“

Suplementy i przyprawy

Cena:59.20
24 godziny
Ocena:3.22, Głosów:9

 

Obrońca wątroby!

Przyjęło się uważać, że jeśli nie ma się nałogów, to nie trzeba martwić się o wątrobę. W rzeczywistości wątroba każdego współcześnie żyjącego człowieka pracuje pod dużym obciążeniem.
Słusznie jest nazywana drugim układem odporności, który ma za zadanie unieszkodliwiać niezdrowe substancje, dostające się do organizmu wraz z posiłkiem, powietrzem, lekarstwami lub wytwarzane w nim samym.

Najlepszym obrońcą i uzdrowicielem wątroby jest ostropest plamisty, używany w medycynie ludowej od ponad dwóch tysiącleci. Zawiera on substancje, które chronią i wzmacniają komórki wątroby. Wśród nich znajduje się grupa naturalnych substancji flawolignanów. Pomagają one również uwolnić komórki wątroby od zgromadzonych substancji szkodliwych, a ich silne właściwości przeciwutleniające chronią też inne organy i układy organizmu.

Kompleks funkcjonalny „Ostropest plamisty z ryboflawiną“ to dodatkowe źródło flawonoidów i witaminy В2 niezbędnych dla skutecznej pracy wątroby.

Podstawowe składniki zawarte w kompleksie wspomagają oczyszczanie, ochronę i regenerację uszkodzonych komórek wątroby. Kompleks dobroczynnie oddziałuje na pracę układu pokarmowego, wspomaga funkcje pęcherzyka żółciowego, stymuluje pracę własnych układów przeciwutleniających organizmu.

Suplement diety. Preparat nie jest lekiem.

ZASTOSOWANIE:
Dorośli 1 tabletka 1 raz dziennie podczas posiłku. Przed zastosowaniem zaleca się konsultację z lekarzem. Czas kuracji - 1 miesiąc. W razie potrzeby kurację można powtórzyć. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. Suplement diety nie zastępuje produktów żywnościowych.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- owoc ostropestu plamistego zawiera mnóstwo składników bioaktywnych z których najważniejszym (z punktu widzenia wątroby) jest sylymarina. Ten flawonoid chroni komórki przed rozpadem, wzmacnia ścianki komórkowe i sprzyja regeneracji uszkodonych tkanek wątroby.
- ryboflawinę lub inaczej witamine B2 można nazwać silnikiem organizmu - stymuluje ona produkcję energii w komórkach. Energia ta jest bardzo ważna również dla aktywności mięśniowej. Ryboflawina pozytywnie wpływa na funkcę wątroby, skórę i błony śluzowe, stymuluje produkcję krwi, odpowiada za stan układu nerwowego.

Kod:113012 30tabletek

stat4u