ANTYOKSYDACYJNA MODELUJĄCA MASECZKA "ZIELONA HERBATA"

Twarz » Maseczki

50222
50222
Cena:22.00
Dostępność w 24 godziny
Ocena:3.07, Głosów:46

Chwilowo brak

Antyoksydacyjna maseczka modelująca  hamuje procesy starzenia

Opis:
Komponenty widocznie zmniejszają opuchnięcia i zapobiegają stanom zapalnym już przy pierwszym zastosowaniu. Wyciąg z zielonej herbaty zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry...
Modelująca maseczka utrwala kontury twarzy i ciała to "Utrwalony efekt spa", to alternatywa dla męczących i czasem bolących zabiegów u kosmetyczki. Po nałożeniu grubej warstwy "utrwala" kontury twarzy i ciała, uwydatniając je. Szczelna, nieprzepuszczająca powietrze gruba warstwa zastygającej maseczki tworzy "efekt onkluzji" co sprzyja głębokiemu nawilżeniu, odżywieniu zbawiennymi składnikami - następuje głębokie oczyszczenie i cudowne uczucie podciągniętej skóry - poprawia kolor i wzmacnia owal twarzy.

Zastosowanie:
Stosować rano i wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę. Maskę przygotowujemy bezpośrednio przed użyciem. Powieki zabezpieczamy kremem. W tym celu suchą mieszankę zalewamy ciepłą przegotowaną wodą,(lub sokiem, mlekiem, kefirem) doprowadzamy do konsystencji śmietany, nakładamy na skórę twarzy i szyi na 15-20 minut. Używamy nie częściej, niż 2 razy w tygodniu przez okres 4-6 miesięcy. Zalecana dla skóry dojrzałej i efektu liftingu.
*Jeśli chcesz głęboko oczyścić pory i poprawić koloryt twarzy, nałóż niewielka ilość proszku na wilgotną skórę, rozsmaruj i zmyj.
*Jeśli chcesz szybko odzyskać równowagę i przywrócić skórze napięcie? Weź 15-20 minutową kąpiel, rozpuść połowę opakowania pudru w letniej wodzie.
*Jeśli dodasz niewielka ilość rozpuszczalnej maseczki do kremu, toniku lub mleczka – zwiększysz właściwości odżywcze tych kosmetyków, a także wzbogacisz ich działanie o efekt matujący.
*Ponadto proszek perłowy można wykorzystywać jako samodzielny puder mineralny.

Podaruj swojej skórze przyjemną i relaksującą kurację a główna rola na scenie Twojego
życia będzie należała wyłącznie do Ciebie i Twojego piękna.

Opakowanie:100g  Kod:50222

 

stat4u