Collagen Marine +35

Kolagen jest białkiem, które jest częścią tkanki łącznej, w tym skóry. Piękno skóry bezpośrednio zależy od jakości włókien kolagenowych. Jego cechy, takie jak sprężystość, elastyczność i gładkość można uzyskać tylko wtedy, gdy włókna kolagenowe mają doskonałą możliwość rozwoju i są w stanie wypełniać przerwane połączenia.

Z wiekiem, ta zdolność jest stopniowo tracona: struktura macierzy kolagenowej zanika, zmniejsza się zawartość wilgoci w substancji międzykomórkowej, skóra traci elastyczność i staje się cieńsza, pojawiają się zmarszczki mimiczne, szarość i odwodnienie cery. Kolejnym sygnałem alarmowym, że produkcja kolagenu jest obniżona, jest ukończenie 35 lat (w niektórych przypadkach 30 lat), jak również rozpoczęcie menopauzy.

Jeżeli powyższa przypadłość dotknęła Ciebie, to potrzebujesz dodatkowego źródła kolagenu.I tutaj kłania się seria Collagen Marine.
Jak poznać, że potrzebujesz właśnie tą serię Collagen Marine?

Oto atuty tej serii:
* morski kolagen jest strukturalnie najbardziej podobny do ludzkiego
* białka morskie zawierają ogromną ilość cennych aminokwasów
* zawartość wodorostów, kwasu hialuronowego małocząsteczkowego, pereł morza, olejku jojoba, retinolu, Centella asiatica, prowitaminy B5, tokoferolu, ekstraktu z nagietka, skwalenu, allantoiny
* formuła "Hydrolizat kolagenu morskiego" sprawia, że rozpuszczalne fragmenty peptydowe są w stanie przeniknąć przez warstwy rogowe naskórka i zadziałać

Hydrolizat kolagenu morskiego:
-skutecznie zwiększa siłę, turgor skóry i jej elastyczność
-nawilża i zwiększa jej wilgoć zachowując swoje właściwości
-ma regenerujące, odżywcze i lecznicze działanie
-wygładza drobne zmarszczki i nierówności, umożliwia łatwe podnoszenie skóry
-chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym (szczególnie potrzebny osobom odwiedzającym solarium i przebywającym na słońcu, aby przywrócić elastyczność skóry)Produkty serii Collagen Marine to:
* unikalność * innowacyjność * maksymalny efekt * piękno zrodzone z morza


 

stat4u