Model Up na cellulit

 

Czy wiesz, że:
...zgodnie ze statystyką, 85% kobiet zmaga się z zaawansowanym stopniem cellulitu, zaś pozostałe 15% ma cellulit w stadium rozwoju, który nie jest jeszcze widoczny. Im wcześniej zacznie się walkę z cellulitem, tym łatwiej będzie się go pozbyć.

Zewnętrzne objawy cellulitu są często porównywane do skórki pomarańczy. Wewnątrz jest on również podobny do miąższu cytrusów lub wypełnionych plastrów miodu. Nadmiar tłuszczu utrzymuje się w komórkach tłuszczowych. Ich ilość zostaje określona w dzieciństwie. Nie jesteśmy w stanie wpłynąć na te liczby. Można natomiast zmniejszyć ich wielkość (do 60 razy!).

Cellulit to nadmiar tłuszczu zamknięty w mocnym szkielecie z włókien kolagenowych, który blokuje dostęp do substancji stymulujących spalanie tłuszczu! W odpowiedzi na nadmierny wzrost komórek tłuszczowych - wzrasta też tkanka łączna. Część komórek tłuszczowych jest dosłownie „wyciskana“ z dolnej do środkowej warstwy skóry właściwej, a na powierzchni skóry powstają grudki i jej struktura staje się nierówna.

Zewnętrzne objawy cellulitu nie są tak złe, jak te wewnętrzne. Bowiem rosnąc, komórki tłuszczowe uciskają naczynia krwionośne i limfatyczne, przez co następują zaburzenia krążenia. Tłuszcz jest „zamknięty“ w komórkach (nie ma odpływu krwi oraz limfy), a organizm nie może z niego korzystać nawet, gdy jest on niezbędny. W konsekwencji, cellulit to już nie tkanka tłuszczowa, w której następuje aktywna wymiana substancji, a praktycznie ciało obce.

Walkę z cellulitem trzeba prowadzić na dwóch frontach: spalać tłuszcz i regenerować tkankę łączną. Od stanu skóry zależy, jak bardzo zauważalne będą zewnętrzne objawy cellulitu. Jeżeli skóra jest sprężysta i elastyczna, komórkom wypełnionym tłuszczem trudniej będzie się „przecisnąć“. Napięcie skóry zależy od stanu włókien kolagenowych, które tworzą zwarty szkielet - niczym sprężyny w materacu. Jeśli są one elastyczne i wytrzymałe, to skóra również będzie gęsta i elastyczna. Kolagen stanowi 70% masy białek skóry.

Seria Model Up to kosmetyki poprawiające wygląd biustu oraz służące do skutecznej walki z cellulitem.

Skóra piersi jest bardzo cieńka i delikatna, nie ma tkanki podskórnej, więc wymaga specjalnej pielęgnacji.

Produkty z tej serii oparte są na bogatych składnikach aktywnych tajskiego kwiatu i kwasu hialuronowego. Składniki te poprawiają produkcję kolagenu i elastyny, co ma wpływ na elastyczność i gęstość skóry.

Natomiast program antycellulitowy oparty jest na wyciągu z chili zawierającą kapsaicynę, która pobudza metabolizm tłuszczu i zapobiega jego odkładaniu.

 

Zobacz wszystkie | Strony:
 •  

  ANTYCELLULITOWY KREM Z OLEJKIEM Z PAPRYCZKI CHILI

  30211

  Ekstrakty przyspieszają rozszczepianie i wyprowadzanie tłuszczów, zapobiegają powstawaniu złogów tluszczowych, przyczyniają się do zmniejszenia obwodu, usuwają efekt "skórki pomarańczowej"...
  Opakowanie:100g  Kod:30211

  Cena:56.00
 •  

  Stymulujący krem udoskonalający uda

  35412_kremcel.png

  Dzięki składnikom aktywnym ma silne działanie rozgrzewające, jego działanie na ciało jest podobne do termoaktywnego
  Kod: 35412 Pojemnoąść: 120g

  Cena:43.00
 •  

  Sól do ciała "Gorący imbir"

  30258_solimbir.png

  Pomoże Ci „spalić“ niedoskonałości figury! Imbir w połączeniu z solą morską sprawi, że Twoja skóra będzie gładka i jedwabista, pomoże zmniejszyć cellulit, zauważalnie napiąć skórę, rozgrzać skórę poprawiając mikrokrążenie...
  Kod: 30258 Waga: 150g

  Cena:39.00
 •  

  Wyszczuplający żel pod prysznic

  30257_zelcell.png

  Pozwala rozpocząć walkę z cellulitem bezpośrednio pod prysznicem! Niezwykle łagodna formuła żelu bez siarczanów
  Kod: 30257 Pojemność: 240g

  Cena:39.20
Zobacz wszystkie | Strony:
stat4u