Losowy produkt
10125

WODA TOALETOWA JOSS

Cena:51.00
Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj:13Wszystkich:245937

Olejki

 

Dobry, naturalny olejek do masażu nie tylko ułatwia wykonanie zabiegu, ale także ma działanie prozdrowotne, pielęgnacyjne oraz terapeutyczne. Działa zarówno na ciało, jak i na umysł.
Na rynku dostępnych jest wiele olejków do masażu – niektóre z nich są w stu procentach naturalne, inne zawierają sztuczne substancje chemiczne, takie jak barwniki, syntetyczne aromaty czy parabeny.

Aby masaż przyniósł oczekiwane rezultaty, warto wybierać produkty, które zawierają naturalne substancje czynne, pielęgnujące skórę, a także takie, które działają terapeutyczne. Masaż (także z wykorzystaniem olejków) ma duży wpływ na skórę, mięśnie, stawy, układ krwionośny i limfatyczny, a nawet układ pokarmowy i nerwowy.

Masaż z wykorzystaniem olejków eterycznych przyczynia się szczególnie do poprawy samopoczucia. Użyte do masażu olejki (zwłaszcza naturalne) zawierają cenne substancje odżywcze, które pielęgnują skórę. Masaż z wykorzystaniem olejków naturalnych i eterycznych może mieć działanie antycellulitowe, pielęgnacyjne, relaksacyjne, uspokajające czy pobudzające.

Do masażu nie powinno się wykorzystywać wyłącznie olejków eterycznych, ponieważ często są silnie skoncentrowane i mogą podrażnić skórę.

Zobacz wszystkie | Strony:
 •  

  Olejek do masażu dla kobiet

  30120_olej1.png
  Polecany w profilaktyce zdrowotnej i utrzymaniu pięknego stanu piersi oraz ich ujędrnieniu. Wmasowany w dół brzucha pomaga w walce z 
  zapaleniem dróg moczowych, jajników i pęcherza...
  Kod:30120 Pojemność:10ml
  Cena:195.00
 •  

  Olejek do masażu dla mężczyzn

  30121_olej.png
  W komnatach cesarza oprócz głównej żony było 39 dodatkowych żon i 81 konkubin. Jaki sekret musiał się kryć w sile i sprawności cesarza?  Oczywiście w praktykach duchowych i fizycznych, a także w olejku...
  Kod:30121 Pojemność:10ml
  Cena:195.00
Zobacz wszystkie | Strony:
stat4u