*Nasza oferta

Zabieg na dłonie Master Class

Przed zabiegiem proszę ocenić skórę na swoich dłoniach w skali 1-10

Peeling enzymatyczny /30201/– nanieść ok. 2 cm na dłoń i wcierać ok. 2 minuty na obydwie dłonie - jego zadaniem jest usunąć martwy naskórek, oczyścić pory skóry, poprawić regenerację komórek skóry i jej elastyczność, odżywić, nawilżyć, przywrócić naturalny koloryt skóry. Znacznie redukuje zmarszczki, polepsza wchłanialność kremów. Efektem 2 minutowego wcierania jest złuszczenie się martwego naskórka.
Pytanie: Jakie są wrażenia po użyciu peelingu enzymatycznego?

Po peelingu (którego nie zmywamy) nanosimy Sól do ciała /30213/ i wcieramy ok 2 minuty  niewielką ilość na obie dłonie – proszę wcierać delikatnie, ponieważ drobinki soli mogą lekko podrażnić naskórek – ma za zadanie zetrzeć resztki martwego naskórka, zmiękczyć, oczyścić i odżywić skórę - dzięki wysokiej aktywności biologicznej przywraca naturalną ochronę skórze, ma wpływ na drenaż limfatyczny, łagodzi napięcia, uszczelnia warstwę rogową skóry i ją nawilża. Następnie umyć obie dłonie w letniej wodzie i wytrzeć do sucha.
Pytanie: Jakie wrażenia po użyciu soli?

Krem do rąk /40102/ – nanieść i wetrzeć niewielką ilość na obie dłonie - mocno regeneruje, lekko natłuszcza i nawilża, działa lekko wybielająco, łagodzi objawy łuszczycy, przyspiesza gojenie ran, działa przeciw zapalnie, likwiduje uczucie szorstkości, spękań i suchości, przywraca kwasowo-zasadową równowagę skóry i nadaje jej zdrowy wygląd.

Teraz proszę ocenić swoje dłonie w skali 1-10

Czy wiesz o tym, że:
Każdy produkt firmy tianDe ( jest ich ok. 700 szt ) ma podobne działanie ?
Pytanie:
Jak myślisz, ile osób z Twojego otoczenia mogłoby używać te produkty ?

Dygresja:
W jednym ze sklepów kupiłaś produkt, z którego jesteś bardzo zadowolona. Pochwaliłaś się tym zakupem swojej koleżance, która również zrobiła zakup. I tutaj nasuwa się pytanie: Czy koleżanka podziękowała Ci za tą reklamę? Czy firma zapłaciła Ci za polecenie koleżanki? Kupując w tym sklepie internetowym, możesz mieć dostęp do produktów w cenie hurtowej a nawet prowizję za polecenia.
Co trzeba zrobić aby bez ograniczeń korzystać z tak skutecznych produktów?
Skontaktuj się ze mną wypełniając formularz w zakładce "kontakt".

">

Czy wiesz, że...
...naturalny cykl odnowy naskórka następuje, co 28 dni? W tym okresie stary naskórek złuszcza się, a zastępuje go nowa warstwa. U osób młodych cykl odnowy naskórka następuje bez żadnych zakłóceń, jednak wraz z upływem lat proces ten ulega znacznemu zakłóceniu. Na skutek zalegania martwych komórek naskórka może dochodzić do poważnych dysfunkcji skóry, która staje się wiotka, szara, matowa. Nawet najdroższe kremy nie zastąpią stosunkowo prostych oraz niedrogich zabiegów peelingujących. Dlatego powinniśmy usuwać stary naskórek minimum raz w miesiącu, który blokuje usuwanie toksyn z organizmu i jego dotlenianie.
 
W związku z powyższym wskazany jest zabieg  Master Class nie tylko na dłonie, czy nogi, ale na całe ciało minimum raz w miesiącu. Natomiast na twarz stosujemy minimum raz na dwa tygodnie: peeleng enzymatyczny + maseczka do twarzy + krem lub całą serię przeznaczoną do pielęgnacji twarzy
Do mycia codziennego stosuj specjalne żele i kremy o łagodnym dla skóry pH. Unikaj zwykłych mydeł w kostce, gdyż mogą one podrażnić i znacznie wysuszyć skórę. Po każdej kąpieli obowiązkowo powinnaś nakładać preparat nawilżający. Dzięki temu skóra będzie dobrze nawilżona, elastyczna, a procesy jej starzenia zostaną spowolnione. Pamiętaj, że systematyczne nawilżanie skóry zapewni jej gładkość i jędrność na długi czas.
stat4u