Losowy produkt
Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj:2Wszystkich:246511

*Kosmeceutyka tianDe

Przyszłość kosmetyków to właśnie kosmeceutyki tianDe
Kosmeceutyki tianDe to preparaty z pogranicza kosmetyków i leków, które umożliwiają przeprowadzenie kuracji upiększającej, odmładzającej... Do ich produkcji wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia biotechnologii i farmakologii oraz tradycyjną recepturę ałtajską, orientalną, chińską i tybetańską.

Skuteczność produktów firma uzyskała dzięki zastosowaniu:
* nanotechnologii, dzięki której składniki zawarte w preparatach mają wielkość mikrocząsteczki, co pozwala im przedostać się bezpośrednio do komórki poprzez błonę komórkową i mieć tak zbawienny wpływ na tzw. odżywianie do komórkowe, które jest najbardziej istotne jeśli chodzi o poprawę zdrowia i wyglądu naszej skóry. Zapewnia maksymalną zawartość naturalnych składników aktywnych w produkcie oraz wgląd do tkanki i całkowitą ich asymilację. Dzięki temu, zbędne jest dodawanie konserwantów.


* składników pochodzenia zwierzęcego – olej wężowy, kawior, chrząstka rekina, ślina jaskółek zużyta do budowy gniazd, łożysko z owcy /tzw. placenta/, kolagen...
* składników pochodzenia mineralnego–krzem, srebro, złoto, perła, miedź, cynk, selen..
* składników pochodzenia roślinnego - wyciągi z ziół leczniczych (żeń-szeń, lotos, lakownica-Ganoderma, zielona herbata oraz inne ałtajskie i tybetańskie zioła.) i olejki eteryczne (jaśmin, rozmaryn, yang-yang, migdałowiec..)
* 15-20 procentowej zawartości składników naturalnych w produktach - wyjaśnia to tak dużą skuteczność, delikatność, terapeutyczność w działaniu na organizm.
* wody termalnej i strukturalnej
* ekstraktów roślinnych i olejków tworzących efekt synergii, gdzie każdy biokomponent uzupełnia i wzmacnia skuteczność drugiego

Coraz więcej osób sięga po nie z powodu poczucia bezpieczeństwa (certyfikaty ISO), że są to preparaty produkowane w Chinach, pod kontrolą rządową i tianDe, w warunkach podobnych do produkcji leków, z którymi wiąże się np. bardzo małe ryzyko uczuleń.
Kosmeceutyki mają charakter ochronny, prewencyjny, a dopiero potem terapeutyczny.
Są często stosowane przy działaniach wspomagającvch przypadki różnych problemów skórnych oraz profilaktycznych – do pielęgnacji skóry zdrowej, skóry niemowląt i dzieci, czy kobiet w ciąży.  Ich działanie potwierdzają badania kliniczne - można mieć do nich całkowite zaufanie. Odznaczają się dużo większą skutecznością niż tradycyjne kremy czy dezodoranty. Możesz po nie sięgnąć, gdy twoja skóra jest wrażliwa i skłonna do uczuleń i podrażnień. Nie mają w swoim składzie sztucznych barwników, związków zapachowych. Choć zdarza się, że preparaty te, ze względu na obecność wyciągów roślinnych, mogą wywołać u ciebie nieprzyjemne działania niepożądane.

Ekonomiści obliczają, że kosmeceutyka to bardzo dynamicznie rozwijający się sektor branży kosmetycznej, rosnący w tempie 40 % rocznie - powód jest oczywisty – potrzebujemy produktów wspomagających regenerację skóry, ponieważ z roku na rok:
* przybywa pacjentów cierpiących na atopowe zapalenie skóry
* wzrasta tendencja do powstawania rozszerzonych naczyń, przebarwień skóry
* powstają różnego rodzaju alergie
* zwiększa się też liczba osób o bardzo wrażliwej cerze
* coraz więcej osób zapada na choroby skóry związane z rozwojem cywilizacji (nadmiar stresu, złe odżywianie, zanieczyszczone środowisko, promieniowanie UV)

Jak potwierdzają badania, konsumenci coraz chętniej korzystają z kosmeceutyków, ponieważ w przeciwieństwie do zwykłych kosmetyków ingerują one w strukturę i procesy zachodzące w skórze, co pozwala podjąć skuteczną walkę z problemami skórnymi. Odpowiednio dobrany kosmeceutyk może w bardzo dużym stopniu przyczynić się do poprawy stanu skóry w wielu chorobach dermatologicznych i złagodzenia objawów chorobowych. Natomiast kosmetyki apteczne nie są w stanie zatrzymać procesu starzenia lub sprawić, że pajączki nigdy więcej nie pojawią się na skórze.
Warto zapamiętać, że kosmeceutyki:
* są preparatami bezpiecznymi, testowanymi dermatologicznie i laboratoryjnie
* zawierają znikomą ilość konserwantów tzw. fitoparabenów
* mają właściwości ochronne, kojące, przeciwzapalne (łuszczyca, łupież, egzemy)
* są produkowane na bazie wody termalnej o dużej zawartości żelaza, miedzi, cynku, selenu, krzemu, manganu
* pielęgnują, nawilżają, stymulują regenerację skóry, głęboko ją odżywiają
* zwiększają odporność skóry, odnawiają funkcję ochronną naskórka
* mają działanie uszczelniające naczynia włosowate
*opóźniają procesy degradacji i starzenia się skóry – skóra wygładza się, znikają zmarszczki, niewielkie blizny, cera odzyskuje zdrowy kolor, znika hiperpigmentacja

Zdrowa promienna cera oraz dobre samopoczucie to cel, do którego dąży każdy dbający o siebie człowiek. Niestety nie da się cofnąć zegara biologicznego, ale dzięki kosmeceutykom można skutecznie niwelować skutki starzenia się organizmu, przywracając mu witalność, siłę, piękny i zdrowy wygląd.

Zawartość składników w produktach tianDe


 

">

stat4u