Współpraca...

Czy wiesz, że...
...Donald Trump jest miliarderem mieszkającym w Ameryce?
W jednym z programów telewizyjnych, zadano mu pytanie:
* Co by Pan zrobił, gdyby trzeba by było zacząć wszystko od nowa?
Trump odpowiedział:
* Znalazłbym dobrą firmę w systemie multi level marketingu, która dopiero startuje,
która posiada program szkoleń i wsparcia Partnerów.
Cała sala wybuchnęła śmiechem, a Donald powiedział:
* Właśnie to jest przyczyna, czemu wy siedzicie tam a ja tutaj, na scenie.

Dlatego daj sobie dużego plusa za to, że jesteś tutaj i czytasz tą informację.

Jeżeli zdecydujesz się uczestniczyć razem ze mną w Programie Partnerskim tianDe, to czytaj dalej...

Przed wypełnieniem  zgłoszenia rejestracyjnego proszę o podjęcie decyzji, z jakim statusem zamierzasz rozpocząć współpracę z firmą tianDe:

Klient tianDe to osoba, która zamierza kupować produkty dla siebie z 35% rabatem. W dowolnym momencie Klient może podjąć współpracę z tianDe jako Konsultant lub zrezygnować.

Konsultant tianDe to osoba, która zamierza kupować produkty dla siebie z 35% rabatem, nabywać produkty w celu ich odsprzedaży bezpośredniej oraz budować strukturę konsultantów nabywając tym samym prawo do otrzymywania prowizji wynikającej z planu marketingowego.
Natychmiast po rejestracji skontaktuję się z Tobą i przekażę niezbędne informacje.

Jeżeli chcesz mieć 35% upust od ceny detalicznej należy zaistnieć w systemie tianDe Rejestracja w tianDe jest darmowa i do niczego Cię nie zmusza. Zakupy produktów dokonujemy na miarę potrzeb. Możesz w dowolnej chwili przerwać zakupy/ współpracę i po sześciu miesiącach od ostatniego zakupu zostaniesz usunięty z systemu.

Jeżeli masz własną firmę (sklep, salon...), masz trochę wolnej przestrzeni do zagospodarowania lub szukasz dodatkowego dochodu dla swojej działalności – tianDe to doskonały wybór, ponieważ daje możliwość wykupienia franczyzy, otwarcia Centrum Dystrybucyjnego, Centrum Serwisowego.

Warunkami sprzyjającymi szybkiemu rozwojowi biznesu z tianDe są:
*wzrost obrotów: 2009 rok + 350%, 2010 rok + 400%, 2011 rok + 450%
*wysoka jakość produktów – są to 100% biokosmetyki oparte na starożytnych wschodnich recepturach z wykorzystaniem nanotechnologii
*uporządkowane kwestie atestów, certyfikatów, dopuszczeń do obrotu handlowego
*przystępne ceny
*dobra oferta dla salonów, franczyz, sieci sprzedaży bezpośredniej
*świetne przygotowanie tianDe do tworzenia rynku europejskiego

Wykorzystaj tą możliwość, szansę choćby z tego względu, że pierwszym krajem na rynku europejskim jest Polska (otwarcie 28.04.2012)

Już dziś, możesz przystąpić do Programu Partnerskiego i obniżyć koszty życia. Promując Program Partnerski, osiągasz dodatkowy dochód poprzez budowanie swojej społeczności, zyskując przy tym procent z obrotu uzyskanego przez Twoją grupę. Dostęp do tańszych produktów daje gwarancję obniżenia kosztów życia.

Korporacja tianDe daje szansę na sukces i niezależność finansową - wykorzystaj to !!!

"Sekretem sukcesu w życiu jest bycie gotowym na wykorzystanie okazji, gdy się pojawia"

                                                                                                  Benjamin Disraeli

Propozycja dla Centrum Serwisowych: .
Jeśli planujesz utworzenie własnego Biznesu i jesteś zainteresowany najbardziej efektywnym ulokowaniem kapitału, to nasza firma oferuje Ci optymalne możliwości - otwarcie Centrum Serwisowego tianDe! Już dziś przyłącz się do nas i osiągaj wymarzone cele. Możesz wybrać formę partnerskich relacji z tianDe, by jak najwięcej wygrać! Wyjątkowy model biznesowy firmy, nieposiadający żadnych odpowiedników, łączy wszelkie plusy różnych sposobów na prowadzenie biznesu: *Tradycyjnego (Centrum Serwisowe) i *Sprzedaży Bezpośredniej. Jeśli planujesz zarobić dużo pieniędzy i skutecznie inwestować swój kapitał, oferta współpracy z korporacją tianDe jest tego najlepszą OKAZJĄ!.
Wiecej szczegółów : produkty do wglądu na www.spa-tiande.pl oraz więcej informacji w bezpośredniej rozmowie

Piramida - misie

Jeśli nie próbujesz spełniać swoich marzeń, to ktoś inny Twoimi rękami spełnia swoje marzenia - taka jest prawda. Nie chcę zmienić Twoich nawyków, ale dać Tobie możliwośc Przestań narzekać, że nic się nie zmienia, że ciągle jesteś w tym samym miejscu. Po prostu zmień to! Inaczej za rok, dwa, ciągle będziesz narzekał na to samo...Zacznij działać - to jest Twój klucz do sukcesu, tym bardziej, że zaczniesz robić to co lubisz . Zakochaj się w tym co robisz . ODWAŻYSZ SIĘ?

Ile pracujesz godzin dziennie na swój sukces?

 

 

Dowiedz się: Czy można przyciągać pieniądze?

 

stat4u