Pielęgnacja biustu, brzucha

Systematyczną pielęgnację piersi powinnyśmy rozpocząć w tym samym czasie, w którym regularnie pielęgnujemy skórę. W przeciwnym razie, skóra straci elastyczność i będzie podatna na widoczny trądzik i zmarszczki. Oczywiście nie zapominamy o szyi, którą stale i świadomie trzeba pielęgnować.

Dlaczego akurat mamy dbać o szyję?
Ponieważ, dbanie o szyję i dekold zapewni nam podniesienie piersi o minimum 2 cm.!!

Jest to ważne, ponieważ skóra na szyi jest szczególnie delikatna i wrażliwa (bo pozbawiona jest tłuszczu podskórnego). Skóra w tym miejscu jest tak cienka,
że wymaga od nas szczególnej troski aby uporać się z wpływem środowiska i czasu.
Dzieje się tak dlatego, że mechanizmy obronne, które pomagają skórze odzyskać młodość już nie mają takiej mocy.

Skóra na szyi jest podatna na zaburzenia pigmentacji, to znaczy, że pojawiają się na niej ciemne i jasne plamy, piegi. Powodem tych zmian jest przebywanie na słońu lub solarium, zmiany hormonalne u kobiet, ograniczenie produkcji kolagenu, brak białka.

Chcesz wyrzeźbić i ukształtować swoje piersi? Składniki zawarte w poniższych produktach tianDe są gotowe do modelowania Twojego biustu - mnie pomogły, pomogą i Tobie.
Pielęgnacja piersi to codzienne oczyszczenie.
Rano i wieczorem, jeśli nie możemy wziąć prysznica, można przetrzeć ten obszar wacikiem i użyć toniku lub balsamu a nastęnie stosujemy krem ujędrniający.
Dwa razy w tygodniu używamy peeling enzymatyczny oraz maski, które usuwają martwe komórki naskórka i przyspieszają odnowę skóry.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że:
-sekret kobiecego pękna polega na wspaniałym kształcie biustu

-płaski brzuszek pozwala na przymierzanie kuszących kreacji

W osiągnięciu płaskiego brzuszka (14-minutowy trening na mięśnie brzucha) i cudownego biustu (5-minutowy trening na klatkę piersiową) pomogą Ci poniższe kosmetyki prawdziwych architektów idealnej formy.

Zobacz wszystkie | Strony:
 •  

  MASKA-MOULAGE NA BIUST "ALGI MORSKIE"

  50242

  Jędrność i objętość. Ekstrakty zawarte w masce przywracają kształt piersi, uelastyczniają, zapobiegają powstawaniu rozstępów a istniejące wygładzają, dają mocny efekt liftingujący, odmładzają
  Opakowanie:1szt.  Kod:50242

  Cena:14.00
Zobacz wszystkie | Strony:
stat4u