Losowy produkt
11321

BIOKOMPLEKS

Cena:88.60
Wizyt:
Dzisiaj:6Wszystkich:315176

Farma Piękności

 

Na pewno patrzysz często w lustro i myślisz o tym, jak cudownie byłoby spędzić chociaż dwa tygodnie na "Farmie Piękności", gdzie mogłabyś wreszcie należycie o siebie zadbać:

* Kosmetyczne i pielęgnacyjne zabiegi: pedicure i manicure, masaże, maseczki, pielęgnacja twarzy pod kierunkiem specjalnie wyszkolonych fachowców już po kilku dniach pozwoliłyby Ci poczuć się jak "Nowonarodzona"
* Specjalnie opracowana dla Ciebie dieta wyszczupliłaby Twoją sylwetkę a doświadczony instruktor podpowiedziałby Ci co i jak trenować
* Pod okiem instruktora joga lub tai chi pomogły by Ci uwlnić się od stresów i odprężyć.
* Na koniec wizyta u fryzjera i staranny makijaż będzie tylko dopełnieniem.
Teraz po dwóch tygodniach lustro pokazałoby wypoczętą, piękną i atrakcyjną kobietęNiestety, najczęściej taki urlop pozostaje jedynie w sferze marzeń - nie stać nas na taki luksus. Ale, czy warto żałować?
Dalszy ciąg pięknego snu o "Farmie Piękności" nie wygląda już równie pociągająco.
Po dwóch tygodniach wracasz do domu, a tam już czeka na Ciebie rodzina, praca, codzienne obowiązki i zadania, które angażują mnóstwo Twojego czasu. I gdy wkrótce znów rzucasz okiem w lustro, będziesz musiała zadać sobie pytanie: "Gdzie podziały się zbawienne skutki wcześniejszych kuracji?"Zachowanie urody wymaga znacznie większego wysiłku niż łaskawa zgoda na rozpieszczanie przez dwa tygodnie.
Zachowanie urody wymusza stałą gotowość do pielęgnacji zewnętrznego wizerunku i utrzymania dobrego samopoczucia każdego dnia.
Powiesz, że to nic takiego, przcież codzienie próbujesz o siebie zadbać.
Ale, czyż nie jest tak, że codzienne obowiązki (przynajmniej w Twoim mniemaniu) nie pozostawiają Ci dostatecznie dużo czasu i sił na to, by poświęcić swojej urodzie wystarczająco wiele uwagi?

Jeśli jednak z pielęgnacji urody czynisz jeden z tematów dnia, z pewnością okaże się, że masz na nią dostatecznie dużo czasu i sił. Odkryjesz, że Twoje piękno to nie tylko zewnętrzny obraz zadbanej kobiety. Pojmiesz, że Twój własny ideał piękna, stosunek do samej siebie i życia są bardzo, ale to bardzo istotne dla twojej urody.

O prostych sposobach skutecznej pielegnacji (zarówno stosowanej zewnętrznie, jak i wewnętrznie) dowiesz się na naszej stronie.
Zapewne wiele zawartych tu informacji już znasz, ale wiele też może Cię zaskoczyć.
Jeśli więc postanowiłaś skończyć z postawą "Jaką mnie Panie Boże stworzyłeś, taką mnie masz" i nie chcesz już więcej czuć się niezadowolona z siebie, pragniesz odkryć w sobie piękno i starannie je pielęgnować, to nasza strona zostanie Twoją nową przyjaciółką.
Jednak warunkiem powodzenia jest tak, czy owak....Twoja praca nad sobą. Proste środki, byle stosowane regularnie wystarczą, aby odnaleźć w sobie piękno, wspomóc je i zatrzymać.

 

stat4u