*Farma Piękności

Na pewno patrzysz często w lustro i myślisz o tym, jak cudownie byłoby spędzić chociaż dwa tygodnie na "Farmie Piękności", gdzie mogłabyś wreszcie należycie o siebie zadbać:

* Kosmetyczne i pielęgnacyjne zabiegi: pedicure i manicure, masaże, maseczki, pielęgnacja twarzy pod kierunkiem specjalnie wyszkolonych fachowców już po kilku dniach pozwoliłyby Ci poczuć się jak "Nowonarodzona"
* Specjalnie opracowana dla Ciebie dieta wyszczupliłaby Twoją sylwetkę a doświadczony instruktor podpowiedziałby Ci co i jak trenować

* Pod okiem instruktora joga lub tai chi pomogły by Ci uwolnić się od stresów i odprężyć.
* Na koniec wizyta u fryzjera i staranny makijaż będzie tylko dopełnieniem.

Teraz po dwóch tygodniach lustro pokazałoby wypoczętą, piękną i atrakcyjną kobietę. Niestety, najczęściej taki urlop pozostaje jedynie w sferze marzeń - nie stać nas na taki luksus. Ale, czy warto żałować?
Dalszy ciąg pięknego snu o "Farmie Piękności" nie wygląda już równie pociągająco. Po dwóch tygodniach wracasz do domu, a tam już czeka na Ciebie rodzina, praca, codzienne obowiązki i zadania, które angażują mnóstwo Twojego czasu.

I gdy wkrótce znów rzucasz okiem w lustro, będziesz musiała zadać sobie pytanie: "Gdzie podziały się zbawienne skutki wcześniejszych kuracji?"
Zachowanie urody wymaga znacznie większego wysiłku niż łaskawa zgoda na rozpieszczanie przez dwa tygodnie. Zachowanie urody wymusza stałą gotowość do pielęgnacji zewnętrznego wizerunku i utrzymania dobrego samopoczucia każdego dnia.
Powiesz, że to nic takiego, przcież codzienie próbujesz o siebie zadbać. Ale, czyż nie jest tak, że codzienne obowiązki (przynajmniej w Twoim mniemaniu) nie pozostawiają Ci dostatecznie dużo czasu i sił na to, by poświęcić swojej urodzie wystarczająco wiele uwagi?
Powiesz, że nie każdy ma przy sobie kilkaset złotych, aby zafundować sobie weekend w SPA.
Zadajesz sobie pytanie: "Co mam zrobić z taką sytuacją, jeżeli nie mogę odpocząć, wyjechać na urlop, czy rzucić pracę?"
Nie martw się! Mam dla Ciebie rozwiązanie: zorganizuj sobie własne domowe SPA !Wystarczy tylko zaopatrzyć się w odpowiednią sól do ciała. Napełnić wannę ciepłą wodą. Wsypać saszetkę do wody, nasmarować się np.Solą do ciała "Lawenda" tianDe i porządnie się wymoczyć 15-20min. Wstawić radio do łazienki, nastawić spokojną muzykę. Zapalić świeczki lub kadzidełka....gdy brakuje atrybutów relaksu to zaproś partnera/partnerkę... Seans ten prowadzi nas do wyciszenia wewnętrznego, doprowadzi do głębokiego relaksu, wyłączenia się z otaczającego nas świata i uodporni na kłopoty i przeciwności codzienności. Seans ten pomaga we wszelkich zaburzeniach na tle emocjonalnym i psychicznym, ponieważ wycisza emocje, łagodzi napięcia i stresy, przyspiesza regenerację zmęczonego organizmu, dodaje energii i chęci do życia. Dodatkowo, gorąca kąpiel pomaga między innymi spalić kalorie
Pamiętaj, zawsze najpierw chorują emocje a potem ciało. Lecząc swoje uczucia, leczymy również stan fizyczny. Skóra człowieka jest narządem wydalania. Biorąc kąpiel solną, minerały soli przedostają się do Twojej skóry w postaci jonów a w drugą stronę wychodzą toksyny. Bioenergetyczne słabe punkty zostaną zrównoważone a przepływ energii przez Twoje ciało zostanie aktywowany.

Jeśli jednak z pielęgnacji urody czynisz jeden z tematów dnia, z pewnością okaże się, że masz na nią dostatecznie dużo czasu i sił. Odkryjesz, że Twoje piękno to nie tylko zewnętrzny obraz zadbanej kobiety. Pojmiesz, że Twój własny ideał piękna, stosunek do samej siebie i życia są bardzo, ale to bardzo istotne dla twojej urody.

O prostych sposobach skutecznej pielegnacji (zarówno stosowanej zewnętrznie, jak i wewnętrznie) dowiesz się na naszej stronie. Zapewne wiele zawartych tu informacji już znasz, ale wiele też może Cię zaskoczyć. Jeśli więc postanowiłaś skończyć z postawą "Jaką mnie Panie Boże stworzyłeś, taką mnie masz" i nie chcesz już więcej czuć się niezadowolona z siebie, pragniesz odkryć w sobie piękno i starannie je pielęgnować, to nasza strona zostanie Twoją nową przyjaciółką.
Jednak warunkiem powodzenia jest tak, czy owak....Twoja praca nad sobą. Proste środki, byle stosowane regularnie wystarczą, aby odnaleźć w sobie piękno, wspomóc je i zatrzymać.

 

stat4u