*Twarz bez zmarszczek

Marzy Ci się twarz bez zmarszczek i młodszy wygląd?
Jeśli próbowałaś już pozbyć się zmarszczek lub dopiero zaczęłaś myśleć o tym, bo zaczynają Cię denerwować coraz głębsze zmarszczki, ale nie do końca wiesz, na który sposób się zdecydować, to poniższe informacje pomogą Ci zaoszczędzić tysiące złotych i bardzo dużo czasu.

Organizm wraz z wiekiem traci swoją sprężystość i jędrność. Jest to związane z niedoborem wody, kolagenu w skórze i zmniejszeniu jej wytrzymałości na ruchy mimiczne twarzy, przez co skóra coraz bardziej się odkształca - właśnie w ten sposób powstają zmarszczki. W najlepszych salonach piękności doskonale wiedzą jak zatrzymać ten proces - dlatego celebrytki wyglądają tak dobrze mimo swojego wieku. Ale teraz nie musisz chodzić do bardzo drogich salonów piękności, aby osiągnąć identyczny efekt i to szybciej. Pozbędziesz się zmarszczek w cztery tygodnie - już po pierwszym użyciu zobaczysz rezultaty. Już tłumaczę jak to możliwe…
Organizm ludzki potrzebuje pobudzenia do dalszej produkcji kolagenu, a jak to zrobić? Na to pytanie znano odpowiedź kilka tysięcy lat temu. Najlepszym rozwiązaniem jest podanie pod skórę złota! Tak dobrze czytasz ZŁOTA! W dzisiejszych czasach próbowano wstrzykiwać złoto pod skórę strzykawkami, ale okazało się to zbyt niebezpieczne. Dlatego dla potrzeb salonów piękności wynaleziono złote maseczki z nanocząsteczkami złota, które wchłaniają się poprzez pory w skórze i od wewnątrz penetrują Twój organizm pobudzając go do wzmożonej produkcji kolagenu oraz do wygładzania zmarszczek.

Złoto pobudzi Twój organizm do produkcji kolagenu - to oznacza, że możesz:
* pozbyć się zmarszczek i odjąć sobie lat
* ujędrnić skórę, która nabierze odpowiedniego kolorytu
* doświadczyć efektu liftingu bezinwazyjnego
* zminimalizować przebarwienia skóry, złoto ma właściwości przeciwzapalne i antyseptyczne
* stać się bardziej atrakcyjną , którą będą podziwiali wszyscy
* zdobyć więcej sukcesów w swojej pracy. Statystyki dobitnie wykazują, że osoby ładniejsze i młodsze mają łatwiejszą drogę kariery zawodowej i lepiej radzą sobie na polu towarzyskim
* dać sobie szansę na zwiększenie samoakceptacji i poprawienie swojej samooceny. Pozbywając się zmarszczek pozbywasz się problemów, które mogły Cię dręczyć przez cały czas
* złapać swoje marzenia za nogi i wreszcie je zrealizować – nieważne, czy masz specjalny powód do pozbycia się zmarszczek. Zaskoczenie męża, impreza, wakacje, wesele, ważny wyjazd czy po prostu pochwalenie się przed koleżankami. Warto wyjść naprzeciw swoim marzeniom.
Podsumowując :
Dzięki unikalnym nanocząsteczkom złota, możesz pozbyć się większości swoich problemów wynikających ze zmarszczek. Wszystko to dzięki maskom dostępnym wcześniej jedynie w najlepszych salonach piękności i SPA.
Czy wiesz, że...
...aż 97,6% klientów widzi efekty zmniejszenia zmarszczek po użycia naszych masek?
Substancje zawarte w maskach skutecznie eliminują zmarszczki i ujędrniają skórę twarzy napinając ją i modelując, powodując również efekt liftingu (dzięki kwasowi hialuronowemu) Złoto zawarte w maskach działa od wewnątrz pobudzając organizm do produkcji kolagenu - zmniejszając zmarszczki i przeciwdziałając wszystkim zmianom skóry.
Maski te są bardzo proste w użyciu i każdy jest w stanie sam je sobie nałożyć
Nie musisz iść do salonu piękności!

Na początku zmywasz twarz, robisz peeling, otwierasz opakowanie i wyjmujesz maskę. Kładziesz się na łóżku i delikatnie nakładasz maskę uciskając delikatnie opuszkami tak, żeby dobrze przylegała. Leżysz z maską około 20 minut, po czym ją zdejmujesz, przemywasz twarz wodą i już widzisz różnicę - zupełnie jak w salonie piękności czy SPA.
Złoto oraz kwas hialuronowy zawarty w tych maskach wpływa na procesy zachodzące pod skórą człowieka. W szczególności nanocząsteczki złota dzięki swoim rozmiarom wnikają z łatwością pod tkankę skórną i pobudzają drastycznie organizm do produkcji kolagenu, który z kolei wygładza wszystkie zmarszczki (nawet eliminuje) i ujędrnia skórę, napinając ją i modelując, powodują również efekt liftingu (dzięki kwasowi hialuronowemu).
Wszystkie inne działania typu smarowanie kremami itp. nie są w stanie spowodować takiego efektu, gdyż działają one na zewnątrz skóry bezpośrednio na nią wpływając. Natomiast cząsteczki złota działają od środka pobudzając organizm do produkcji kolagenu - który jak wiadomo z wiekiem zanika i jest warunkiem młodego wyglądu i braku zmarszczek.
Czy nie warto zrobić w końcu czegoś, aby zadbać o swój wygląd, samopoczucie i urodę?  Dopełnieniem stosowania naszych maseczek jest joga twarzy, która polega na przyjmowaniu asan, czyli ściśle określonych min. W ćwiczeniach skupiamy się głównie na oddechu i zwiększamy świadomość swojego ciała. Jest to zupełnie nowy, pozbawiony kosztów zabieg odmładzania twarzy i jednocześnie świetna technika relaksacyjna. Pochodzi z Indii i jest obecnie oferowana niemal we wszystkich salonach kosmetycznych w USA.
Przykładowe ćwiczenie na pozbycie się kurzych łapek:
1. Wyobraź sobie, że gałkami ocznymi rysujesz kwadrat. Pamiętaj, aby cała twarz była w tym czasie nieruchoma. Pracują same gałki oczne.
2. Jednocześnie, palcami wskazującymi podtrzymuj zewnętrzne kąciki oczu.
3. Następnie, popatrz przed siebie i na koniec mocno zamrugaj oczami.
Systematyczne ćwiczenia przywracają odpowiednie napięcie w mięśniach, co powoduje, że cały owal twarzy staje się mocniej zarysowany, a skóra bardziej napięta. Dodatkowo, zrelaksowana skóra nabiera zdrowego kolorytu. Nigdy nie jest za późno, by jeszcze być młodą i atrakcyjną. Możesz się o tym przekonać po miesiącu - Twoje lustro powie Ci prawdę.

 

stat4u