Przeciwzmarszczkowy żel-koncentrat do skóry wokół oczu

Zestawy pielęgnacyjne » FUCOIDAN z algami

Cena:77.50
24 godziny
Ocena:3.13, Głosów:31

Wyraziste spojrzenie!
Na pewno wiesz, że skóra wokół oczu jest bardzo cienka i delikatna, a to oznacza, że wymaga szczególnej pielęgnacji. Grubość skóry wokół oczu to zaledwie 0,5 mm - jak kartka papieru. Pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki, a każde zmęczenie zamienia się w cienie i worki pod oczami... Stop! Wszystkiemu można zapobiec stosując przeciwzmarszczkowy żel-koncentrat do skóry wokół oczu Fucoidan! Połączenie aktywnych odmładzających i nawilżających składników kosmetyku podaruje Twojemu spojrzeniu świeżość i młodość.
Składniki aktywne przywrócą sprężystość delikatnej skóry wokół oczu, zlikwidują drobne zmarszczki i zapobiegną powstawaniu nowych. Bądź pewna, że Twoje spojrzenie nie zdradzi wieku, a zyska tylko młodość i piękno!

ZASTOSOWANIE:
Delikatnie wklepać żel w skórę wokół oczu. Aby zwiększyć efekt działania żelu, należy stosować rano i wieczorem. Nie masować.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- fukoza – mobilizuje komórki macierzyste, sprzyjając regeneracji tkanek. W połączeniu z aktywnymi składnikami żelu - jej skuteczność zauważalnie wzrasta.
- wyciąg kolagenu - jest szeroko stosowany w kosmetologii, dzięki jego zdolnościom do zatrzymywania wody w skórze. To silny składnik w walce ze zmarszczkami. Przy jego pomocy można zarówno zmniejszyć widoczność już istniejących zmarszczek, jak i zapobiec powstawaniu nowych. Jest to białko zwierzęce.
- witamina E - pomaga na długo zachować młodość skóry. Zwalcza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.
- olejek jojoba - w rzeczywistości, to nawet nie jest olejek, a złożony ester wosku, który pod względem składu - przypomina nasz ludzki „tłuszcz”, możemy „oszukać” skórę i zmusić ją do produkcji mniejszej ilości naturalnego sebum, które zatyka pory. Wraz z wiekiem jego produkcja spada, skóra staje się sucha i pozbawiona blasku, pojawiają się zmarszczki. Dzięki olejkowi jojoba, można podarować skórze drugą młodość. To wielofunkcyjny składnik, który ochroni skórę przed jej przedwczesnym starzeniem się, nawilży oraz doda miękkości.
- kwas hialuronowy - to uniwersalny składnik nawilżający. Utrzymuje elastyczność skóry oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Kod: 15604 Pojemność: 25g

stat4u