Sól do pielęgnacji ciała z wyciągiem z alg morskich

Ciało » Soloterapia-domowe SPA

Cena:27.00
24 godziny
Ocena:2.98, Głosów:46

Morze, które jest zawsze z Tobą!
W składzie soli do pielęgnacji ciała znajdują się  algi morskie, które skutecznie oczyszczają i złuszczają skórę, zwiększają jej sprężystość, nawilżają, zmiękczają i odżywiają oraz utrzymują równowagę wodną w skórze.
Kosmetyk zawiera w swoim składzie morszczyn pęcherzykowaty (glon występujący w Oceanie Spokojnym), który bardzo dobrze zachowuje wilgoć w skórze, dostarcza jej witamin, makro- i mikroelementów.

ZASTOSOWANIE:
Niewielką ilość soli nanieść na mokrą skórę łagodnymi okrężnymi ruchami Po użyciu spłukać wodą.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- sól morska oczyszcza skórę, nasyca ją niezbędnymi mikroelementami, aktywizuje przemianę materii, podwyższa napięcie i elastyczność skóry sprawiając, że staje się gładsza i aksamitna
- morszczyn pęcherzykowaty (glon z Oceanu spokojnego) zawiera fukoidynę i kwasy alginowe, które pomagają mu zatrzymać wodę podczas odpływów. Fukoidyna stymuluje procesy regeneracji w skórze, zwiększa i utrzymuje jej elastyczność oraz usuwa toksyny. Kwasy alginowe nawilżają, regenerują i odżywiają skórę oraz utrzymują jej sprężystość. Morszczyn pęcherzykowaty jest bogaty w witaminy A, B1, B2, B3, B6, B9, B12, D, C, E oraz zawiera mikro- i makroelementy: cynk, mangan i żelazo.

Kod: 32618 Pojemność: 150g

stat4u