Kosmetyczny plaster ziołowy do ciała Yaoshen Forte

Ciało » Plastry do ciała

Cena:26.00
24 godziny
Ocena:3.00, Głosów:19
Wodospad cennych substancji na częste wezwania - Czas, aby być zdrowym!
Na opakowaniu plastrów ziołowych Yaoshen Forte widac ogromny wodospad, który licznymi strumieniami spada do doliny. Obraz ten bardzo dobrze ilustruje specyfikę jego działania.
Jedną z głównych zalet terapii transdermalnej jest to, że substancje są dostarczane tam, gdzie trzeba z pominięciem przewodu pokarmowego. Składniki aktywne plastra Yaoshen Forte dobroczynnie wpływają na stan nerek i układu moczowego. Dzięki aktywnemu składowi mężczyźni dodatkowo przekonają się o swojej sile.
 
SKŁADNIKI AKTYWNE:
- wyciąg z krokosza ma działanie moczopędne, przeczyszczające, żółciopędne wyciąg z gzięgla chińskiego działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciskurczowo
- mentol ma miejscowe działanie drażniące, przeciwbólowe, antyseptyczne
- wyciąg z żeńszenia ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, adaptogenne
- kamfora aktywizuje procesy przemiany materii w tkankach, ulepsza wchłanianie aktywnych składników
- olejek z commipphory myrrhy ma działanie tonizujące, przeciwzapalne, regeneracyjne, przeciwdziała mikrobom
- borneol to popularny składnik mikstur leczniczych w medycynie chińskiej. Ma nasycony aromat i długotrwałe działanie odświeżające, pomaga w walce z nadmierną potliwością, ma silne działanie przeciwbakteryjne.
- olibanum to żywica lub zaschnięty sok drzew i krzewów z gatunku Bosweltia. W aromatoterapii używa się jej aby zlikwidować stres i bezsenność. Stosowana jest również jako składnik rozgrzewający, moczopędny i antyseptyczny
- pluskawica dahurska to roślina trawiasta. Jej korzenie działają uspakajająco na układ nerwowy, rozluźniają mięśnie jelit.
- kulczyba napojowa stosowana w Indiach do oczyszczania wody. Olej z nasion ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe.
- tatarak zwyczajny jego korzenie mają działanie spazmolityczne, przeciwbakteryjne, dezynfekujące.
- cibotium barometz to paproć, której wysuszone korzenie normalizują przepływ krwi w nerkach, jest skuteczna przy chorobach zapalnych nerek i dróg moczowych
- arizema amurska ma właściwości uśmierzające ból i działanie przeciwpadaczkowe, wykrztuśne, dezynfekujące i przeciwdrgawkowe oraz pomocna jest przy niedokrwistości.
- wazelina to mieszanina olejów mineralnych i stałej parafiny zawierająca żywice używana w medycynie ludowej. Ma działanie przeciwzapalne, antyseptyczne i przeciwalergiczne. Jest konserwantem i pozwala przedłużyć okres przydatności kosmetyków.
- wyciąg z kory drzewa smocza krew słynie z zadziwiającej zdolności do szybkiego gojenia ran, zawiera dużą ilość antyoksydantów i znakomicie wzmacnia odporność.
- olejek z bazylii poprawia nastrój i pomaga zlikwidować stres, ma działanie przeciwbólowe, rozluźnia mięśnie gładkie żołądka i macicy, ma właściwości przeciwbakteryjne. Liście zawierają witaminę P, prowitaminę A i rutozyd.
- salicylan metylu ma działanie uśmierzające ból i działanie pobudzające. Poprawia rozluźnienie mięśni i zwiększa przepływ krwi, pozwala wydłużyć czas ćwiczeń fizycznych i poprawia wytrzymałość podczas treningów.
 
ZASTOSOWANIE:
Przed zastosowaniem plastrów należy dokładnie umyć i odtłuścić fragment skóry, na który będzie naklejony plaster. Plaster należy nakleić na punkty, znajdujące się bezpośrednio przy nerkach. W akupunkturze punkt ten nazywa się shen shu. Można go łatwo odnaleźć: znajduje się w okolicy lędźwi, 3-5 cm po prawej i lewej stronie od kręgosłupa.
Najlepiej jest naklejać plaster Yaoshen Forta przed snem. Należy go zdjąć po upływie 8 godzin. Czas trwania terapii: 10 dni. Dla mężczyzn dodatkowo zaleca się naklejanie jeszcze jednego plastra na dolny Dantian, który znajduje się cztery palce poniżej pępka. Zgodnie z wschodnią praktyką jest to główne źródło energii w ciele człowieka.
 
Ilość: 2szt. Kod: 30111
stat4u