Lawendowy plaster do stóp

Zestawy pielęgnacyjne » Master Herb|Ciało » Plastry

Cena:25.40
Ocena:3.00, Głosów:5
Twój sekret lekkości: usuń toksyny z organizmu!
 
Czujesz zmęczenie zaraz po przebudzeniu i szybkie znużenie? Wydaje Ci się, że częściej ulegasz przeziębieniom i alergiom, a stan skóry i włosów pogorszył się? Uczucie ciężkości w organizmie, osłabienie, senność, spadek apetytu, rozdrażnienie – wszystko to tylko część objawów zatrucia toksynami. Twój organizm potrzebuje oczyszczania! Lawendowy plaster do stóp od TianDe to połączenie wielowiekowych tradycji Chin i nowoczesnych technologii.
Składniki aktywne plastra:
- oddziałują na punkty akupresurowe, znajdujące się na stopie, sprzyjając oczyszczaniu organizmu;
- aktywują procesy usuwania toksyn i szkodliwych substancji z organizmu;
- pomagają zmniejszyć dyskomfort, zmęczenie, nadmierne napięcie i uczucie „ciężkich nóg“.
Skład plastra jest wzbogacony o turmalin, który poprawia przepływ limfy, przyspieszając procesy oczyszczania.
 
Efekty regularnego i kompleksowego oczyszczania organizmu to poprawa ogólnego samopoczucia, lekkość od wewnątrz i piękno na zewnątrz!
 
SKŁADNIKI AKTYWNE:
Lawenda - wyciąg sprzyja poprawie krążenia krwi, dobrocznnie wpływa na ogólny stan organizmu oraz poprawia jakość snu.
Dekstryna - polisacharyd otrzymywany w wyniku termicznej obróbki mączki ziemniaczanej lub kukurydzianej. ma silne działanie pochłaniające. dekstryny używane są do wiązania i usuwania z organizmów metali ciężkich.
Chitosan - to polisacharyd, pochodna chityny. Jako naturalny absorbent może wiązać i usuwać toksyny i metale ciężkie.
Chityna - to potężny sorbent naturalnego pochodzenia, absorbuje wydzielane przez organizm toksyny i sole metali ciężkich.
Ocet bambusowy - dzięki wysokiej zdolności do przenikania i wchłaniania pomaga organizmowi uwolnić się od złogów i toksyn, ma działanie przeciwbakteryjne.
Turmalin - turmalin w proszku uzyskuje się z minerału, który posiada właściwości elektromagnetyczne. Podczas interakcji z ludzkim ciałem turmalin wytwarza mikroprądy dzięki którym zwiększa się metabolizm w komórkach, a co za tym idzie, następuje zdolność organizmu do oczyszczania się z toksyn.
Witamina C - regeneruje organizm, wspaniale stymuluje odporność, obniża częstotliwość zachorowań, pozytywnie wpływa na zdrowie i młodość komórek. 
 
ZASTOSOWANIE:
Używać w czasie snu przez 6-8 godzin. Zdejmij papier ochronny, naklej plaster na czyste stopy i dociśnij, aby przymocować. Rano zdejmij plaster i opłucz stopy wodą. Należy użyć niezwłocznie po otwarciu opakowania. Plastry przeznaczone są do stosowania na stopy: miejsca aplikacji na stopach , na obolałe mięśnie i stawy a także na kręgosłup.
 
Kod:41328, Ilość:2szt.
stat4u