Super maski

Maski to błyskawiczny efekt, to efekt miesięcznej pielęgnacji w 20 minut!

Nałożenie maski to zabieg mający na celu odżywienie, zregenerowanie, pobudzenie krążenia i poprawienie stanu skóry, dzięki wykorzystaniu aktywnych preparatów wpływających na nasze zdrowie. 

Maski są bardzo proste w użyciu i każdy jest w stanie sam je sobie nałożyć. Nie musisz iść do salonu piękności!
Na początku zmywasz twarz, robisz peeling, otwierasz opakowanie i wyjmujesz maskę. Kładziesz się na łóżku i delikatnie nakładasz maskę uciskając delikatnie opuszkami tak, żeby dobrze przylegała. Leżysz z maską około 20 minut, po czym ją zdejmujesz, przemywasz twarz wodą i już widzisz różnicę - zupełnie jak w salonie piękności czy SPA.

Maseczki dobrze przyswajają się po masażu - ich działanie można spotęgować za pomocą kąpieli parowej, masażysty lub partnerki/partnera. Dobrze jest, aby poprzedzić maseczkę  peelingiem, wówczas składniki będą błyskawicznie wchłaniane do tego stopnia, że już po jednym zabiegu cera będzie wyraźnie wygładzona. Maska jest bowiem nasączona wysoko skoncentrowanymi składnikami aktywnymi.
Do tej pory na maskę kolagenową trzeba było wybrać się do salonu kosmetycznego. Teraz możesz intensywnie nawilżyć i zregenerować swoją cerę w zaciszu swojego domu. Wybór maski  zależy od rodzaju skóry i jej defektów. 
Poprzez systematyczne stosowanie maseczek można osiągnąć korzystne efekty: nawilżenie, odżywienie, zregenerowanie, odmłodzenie, wzmocnienie, rozjaśnienie, zmniejszenie wydzielania łoju i tp. 
 
Dzięki tianDe mamy do dyspozycji:
- kremowe maski na dzień oraz na noc.
- fito maski, moulage, peel off, kolagenowe, rozpuszczalne.
- dwuetapowe: maska + serum.
- w formie hydrożelu, płatków, tkaniny, liftingu, żelu, kompleksu..
 
Receptura masek oparta jest na technologii nanocząsteczek, która ułatwia przenikanie substancji odżywczych do skóry. Dzięki nim nawilżysz i wygładzisz twarz oraz szyję tak dobrze jak u kosmetyczki, ale za znacznie niższą cenę i to profesjonalnie we własnym domu! Takie maski to niezwykła korzyść dla naszej skóry i dla naszej kieszeni.
 
Po nałożeniu maski następuje tzw. zjawisko okluzji. Oznacza to, że kosmetyk działa jak kompres, uszczelniający naskórek. Dzięki temu cenne składniki są jakby wtłoczone głęboko w skórę. W rezultacie maseczka może dać nawet efekt miesięcznej pielęgnacji dobrym kremem. Wskazanym jest robić to wieczorem, gdyż naturalnie wzrasta temperatura ciała i skóra wtedy najlepiej wchłania wszystkie składniki pielęgnacyjne i odżywcze. Będziesz zdumiona efektem!
 
Na oczy mamy też płatki i żele.
Błyskawicznie usuną oznaki zmęczenia. Rozjaśnią cienie, skutecznie wygładzają zmarszczki mimiczne i opuchnięcia. Ich atutem jest większa niż w kremie pod oczy zawartość substancji aktywnych oraz oryginalna forma kosmetyku.
Cieniutki płatek ułatwia przenikanie cennych składników w głąb naskórka. Przyklejony na skórę reaguje  na jej ciepło, dzięki czemu substancje aktywne wnikają w głębsze warstwy skóry.
Po płatki należy sięgać dwa razy w tygodniu, gdy mimo stosowana kremu pod oczy, zmarszczki mimiczne się nie zmniejszają. Skóra w kącikach oczu wygładzi się wtedy błyskawicznie.
Maseczkę przed nałożeniem możemy schłodzić w lodówce.
Pamiętajmy, że maski materiałowe, czy hydrożelowe należy wygładzić, aby przylegały do skóry i na 20 minut ułożyć się z zamkniętymi oczami. Wówczas napięte mięśnie rozluźniają się a rysy wygładzają i efekt kuracji będzie jeszcze lepszy.
stat4u