Intensywny krem liftingujący

Zestawy pielęgnacyjne » Collagen Active +35|Twarz » Odżywianie i lifting

12703
12703
Cena:55.00
Dostępność w 24 godziny
Ocena:2.95, Głosów:63

Widoczny efekt odmładzający!
Składniki aktywne podnoszą i odmładzają skórę, przywracając jej tonus i elastyczność. Ten efekt osiąga się poprzez odbudowę włokien kolagenowych dermy, intensywne odżywienie i nawilżenie.
Białko młodej skóry w 70% składa się z kolagenu. Osoby bliżej 30 proces syntezy koleganu zaczyna spowalniać. Z wiekiem zmienia się także jakość kolagenu: traci właściwości gromadzenia wilgoci, staje się mniej sprężysty i elastyczny. Środki linii Collagen Active zawierają hydrolizowany kolagen, który odbudowuje białkowe włókna skóry, wydłużając jej młodość. Środki linii Collagen Active zaleca się stosować od 35 roku życia.

ZASTOSOWANIE:
Nanieść niewielką ilość kremu na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, omijając okolice oczu.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
- ekstrakt z aloesu ma właściwości łagodzące, przyspiesza regenerację ran i działa bakteriobójczo.
- kolagen - białko strukturalne skóry. Dzięki dobrej możliwości wiązania wody jest wykorzystywany jako nawilżacz, zabezpieczający przed utratą wilgoci. Na powierzchni skóry kolagen działa liftingująco.
- kwas hialuronowy naturalny środek żelujący sprzyjający utrzymaniu równowagi wodnej w skórze. Wykazuje aktywność regenerującą, przeciwwirusową, bakteriobójczą i gojącą, w połączeniu z innymi biologicznie aktywnymi komponentami działa w synergizmie, wzmaga ich aktywność. Nie jest toksyczny. Aktywnie stosuje się w środkach kosmetycznych zapobiegających wczesnemu starzeniu.

Kod: 12703 Pojemność: 50g

stat4u