Odżywianie i lifting

Już po 30 roku życia powierzchowne zmarszczki stają się bardziej widoczne.
Główną przyczyną ich powstawania jest niedostateczne nawilżanie oraz utrata naturalnej zdolności skóry do zatrzymywania wilgoci i jej uelastycznienia - zmiana ta związana jest z wiekiem. Z kolei, sucha skóra cierpi na brak substancji (kwasu linolowego i linolenowego), która pozwala na przywrócenie równowagi lipidowej naskórka. Bardzo ważnym jest, aby rozpocząć walkę ze zmarszczkami od pierwszych dni ich występowania, uniemożliwiając im pogłębianie się.
Mając do dyspozycji tak skuteczne kosmetyki, jakimi dysponuje tianDe, masz szansę aby zatrzymać pojawianie się i nasilenie już powstałych zmarszczek, a także szansę na dłuższe zachowanie swojego piękna.

Następny problem, z którym musi zmierzyć się prędzej czy później każda z nas to nie tylko zmarszczki, ale nadmiar zwisającej, opadającej skóry. Nie tak dawno temu, zjawiska te można było wyeliminowane wyłącznie operacyjne. Ale teraz jest więcej nieinwazyjnych metod odmładzania.


Wraz z wiekiem skóra na twarzy każdego z nas staje się cieńsza i bardziej wysuszona. Gorsza cera, zwisający owal twarzy, zmiany napięcia mięśni, pogłębienie zmarszczki na czole, na brodzie i policzkach zwisająca skóra, na szyi i w zgięciach pojawia się tkanka tłuszczowa, następuje utrata elastyczności skóry, powstają głębokie przetłoczenia biegnące od krawędzi nosa w dół do kącików ust - objawy te są wynikiem wszczętego alarmu naszego ciała, naszego organizmu.


Ciało nasze krzyczy: Nie dbasz o mnie, odczuwam duże ograniczenia w powstawaniu włókien kolagenu i elastyny, zrób coś! Krzyk ten na pewno nie ruszy tych, co uważają, że noszenie pięknych zmarszczek lub szlachetnego podbródka im nie przeszkadza. Jeśli jednak Tobie przeszkadza któraś z powyższych dolegliwości, to wiedz, że jest na to rada. Potrzebujesz liftingu, który walczy bezpiecznie i szybko z powyższymi zmianami. Do pomocy również masz tianDe, które oferuje najwyższej jakości następujące produkty: różnego rodzaju peelingi, maski, kapsułki, olejki, emulsje, kremy do twarzy, szyi i dekoltu, konturu oczu i wiele innych.

Zobacz wszystkie | Strony:
 •  

  Emulsja wzmacniająca i liftingująca do twarzy i szyi

  12705

  Składniki aktywne podnoszą i odmładzają skórę, przywracając jej tonus i elastyczność. Lekka konsystencja pozwala emulsji szybko się wchłaniać, nie pozostawiając tłustego blasku
  Kod: 12705 Pojemność: 100g

  Cena:60.00
 •  

  Intensywny krem liftingujący

  12703

  Składniki aktywne podnosaą i odmładzają skórę, przywracając jej tonus i elastyczność. Ten efekt osiąga się poprzez odbudowę włokien kolagenowych dermy, intensywne odżywienie i nawilżenie.
  Kod: 12703 Pojemność: 50g

  Cena:55.00
 •  

  KREM LIFTINGUJĄCY DO KONTURU OCZU

  12704

  Zawiera proteiny, kolagen, wryźnie wygładza skórę wokół oczu. Przeciwdziała zmęczeniu i uczuciu ciężkich powiek. Poprawia krążenie, usuwając cienie i obwódki pod oczami. Skóra wokół oczu staje się nawilżona
  Opakowanie:15g  Kod:12704

  Cena:75.00
 •  

  Korygująca maska do twarzy Intensywny lifting

  12711

  Skadniki aktywne doskonale nawilżają, przywracają elastyczność skóry, zapewniają efekt liftingu, wygładzają siatkę drobnych zmarszczek.
  Kod: 12711  Ilość: 1szt.
   

  Cena:16.00
Zobacz wszystkie | Strony:
stat4u