Wzmacniająca i liftingująca emulsja do twarzy i na szyję

Zestawy pielęgnacyjne » Collagen Active|Twarz » Odżywianie i lifting

Cena:76.20
Ocena:3.00, Głosów:10

Widoczny efekt odmładzający!

Podnosi i odmładza skórę, przywracając jej tonus i elastyczność. Ten efekt osiąga się poprzez odbudowę włókien kolagenowych dermy, intensywne odżywienie i nawilżenie. Lekka konsystencja pozwala emulsji szybko się wchłaniać, nie pozostawiając tłustego blasku i uczucia ściągnięcia skóry.

Białko młodej skóry w 70% składa się z kolagenu. Osobom bliżej 30 roku  proces syntezy kolagenu zaczyna spowalniać. Z wiekiem zmienia się także jakość kolagenu: traci właściwości gromadzenia wilgoci, staje się mniej sprężysty i elastyczny. Środki linii Collagen Active zawierają hydrolizowany kolagen, który odbudowuje białkowe włókna skóry, wydłużając jej młodość.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Kolagen – hydrolizat kolagenu stymuluje powstawanie włókien kolagenu skóry właściwej, sprawia, że skóra staje się gęstsza, elastyczniejsza, bardziej sprężysta, tworząc na niej specjalną warstwę chroniącą przed wysychaniem.

Aloes – ekstrakt odpręża, zmiękcza i nawilża skórę, stymuluje jej odnowienie, zwiększa elastyczność, wygładza drobne zmarszczki

Kwas hialuronowy – nawilża skórę, tworzy na jej powierzchni oddychającą warstwę ochronną nie pozwalając na wyparowanie jej wilgoci i zapobiegając odwodnieniu. Ma efekt liftingu, podwyższa elastyczność skóry.

ZASTOSOWANIE:

Nałóż niewielką ilośc emulsji na wcześniej oczyszczoną skórę twarzy i szyi – jako bazę pod krem. Środki linii Collagen Active zaleca się stosować od 35 roku życia.

Kod:12705, Waga:100g

 

stat4u